עבודה בקנדה-ונקובר

ברוכים הבאים לונקובר העיר הציורית ביותר בקנדה ואחת הערים היפות ביותר בעולם כולו. אין אדם שמגיע לונקבור ולא מתרשם מהנוף יפייפה, קו החוף הבלתי נגמר שלה, החיות הנדירות שנמצאות בעיר וכמובן התושבים המקסימים ומסבירי הפנים. נראה שונקבור היא פנינת יופי נפרדת לגמרי מהמדינה עצמה וללא ספק עבודה בקנדה בעיר היא חוויה מדהימה וריווחית במיוחד בגלל רמת החיים הגבוהה שבה חיים התושבים.

עבודה בקנדה - קצת על העיר עצמה

ונקובר ממוקמת במחוז קולומביה הבריטית והיא נקראה על שמו של ג'ורג' ונקובר, שגילה אותה בסוף המאה ה-18. המטרופולין של ונקובר הוא השלישי בגודלו בקנדה כולה.
אוכלוסיית ונקובר מונה יותר מ-2.5 מליון תושבים והיא באופן קבוע זוכה בתואר של העיר עם רמת המחיה הגבוהה ביותר בעולם כולו! העבודה בוונקובר היא מקום מושלם לאוהבי הטבע ביניכם זו עיר ירוקה מאד עם אוצרות טבע, נהרות רחבים, אתרי סקי מדהימים כל זאת בשילוב עם בנייה עתיקה, אדריכלות מרתקת, ודאון טאון מפואר עם עשרות מרכזי קניות, כל אלה יהפכו את העבודה בוונקובר לחוויה בלתי נשכחת עבורכם. חיי הלילה בוונקובר מגוונים מאד ותוכלו ליהנות בערבים החופשיים שלכם מהופעות חיות, פאבים רומנטיים ומועדוני ריקודים מהמשוקעים ביותר. כך שלאלה מכם שסצנת חיי הלילה קורצת להם עבודה בקנדה בעיר תסב לכם הנאה רבה.

עבודה בקנדה - הצעות עבודה בונקובר

אם ברצונכם לטוס לעבוד בקנדה כדאי מאד שתשקלו את וונקובר כעיר פוטנציאלית. בוונקובר מגוון הצעות עבודה עבור ישראלים כאשר עבודה במכירות, אבטחה ואופר הן שלושת המשרות הפופולריות ביותר. בתחום המכירות תוכלו לעבוד בעגלות או במכירת ציורי שמן, בתחום האבטחה תוכלו לעסוק כמאבטחים אישיים או מאבטחים של כל מיני מוסדות יהודיים. כיוון שהקהילה היהודית היא מאד גדולה בונקבור ישנן מגוון רחב מאד של משפחות יהודיות שמשתוקקות לאופר ישראלית שתוכל להנחיל קצת ממסורת היהודית לילדיהם.
רבים נוטים לכנות את ונקבור בשם "צפון הוליווד" כיוון ש- 10% מהסרטים וסדרות הטלוויזה של הוליווד מופקים בה. כך שאת החלום האמרקיאי שלכם תוכלו להעביר לקנדה ללא שום בעיה.

Untitled *

Comments are closed.