עבודה בקאריביים

עבודה בחו"ל יכולה להיות במאות מקומות, אבל תוכלו להסכים איתי שהמקום הקורץ ביותר הוא הקאריביים? עבודה בקאריביים היא חוויה מדהימה שכוללת בתוכה עבודה ריווחית ביותר ,הנאה, חוויה מטורפת והרבה הרבה ים ושמש!

אופי העבודה בקאריביים

להבדיל מעבודה בחו"ל בכל מקום אחר, בעבודה בקאריביים תעמדו בדוכנים שנמצאים על הטיילת, איפה שכל התיירים, תוכלו ליהנות מהאוויר הנעים כל היום ולהסתכל על הים, האווירה תהיה רגועה וכיפית ותוכלו ללבוש חצאיות, מכנסונים שמושכים את העין של הלקוחות ומתאימים גם למזג האוויר החמים. להבדיל מהקניונים בשאר המקומות בעולם בהם תצטרכו להתלבש כמו דיילים עם עניבות ופפיונים ולעמוד סגורים בתוך קניון 11 שעות ביום. העבודה בקאריביים אמנם תביא איתה אווירה שונה וכיפית ותהנו מכל רגע אבל אל לכם לשכוח שמדובר בעבודה, העבודה בקאריביים היא עבודה לכל דבר בה תצטרכו לעמוד 11 שעות על הרגליים ולמכור דברים. תעבדו 5 וחצי ימים בשבוע כאשר יום אחד יהיה לכם חופשי באמצע שבוע (לבחירתכם). תגורו עם עוד חבר'ה ישראלים בדירה שלכם ולא יהיה לכם חדר משלכם, בעבודה בקאריביים ובכל מקום אחר תצטרכו להתחשב ברצונות השותפים שלכם וללמוד להיות עצמאיים לכל דבר.

קצת על הקאריביים

קבוצת איים הנמצאים או גובלים בים הקאריבי. האיים ממוקמים דרומית ומזרחית למקסיקו וצפונית ומערבית לוונצואלה קיימים למעלה מ-7,000 איים !
באיים וגם על היבשת, ישנו מגוון של מלונות ענק וריזורטים מפוארים הפונים לקהל נופשים עשיר במיוחד. לא מדובר כאן על מלונות כמו שיש בארץ, פה מדובר על שטחים ענקיים של חופים ומבנים שנועדו אך ורק לפנק את דיירי המלון.
במהלך העבודה תוכלו ליהנות מאטרקציות שאנשים משלמים המון כסף כדי לקבל ואתם לא רק תקבלו אותם בחינם אלא גם תרוויחו כסף והרבה מעל הממוצע בגן העדן עלי אדמות הזה.

אטרקציות שאסור לפספס בקאריביים

צלילות בדומיניקיה - חוויה שאסור לפספס, בעבודה בקאריבים תמצאו יום אחד לקחת בו חופש ולנסוע לדומיניקיה לצלול במקום הכי מדהים שתראו אי פעם, רצועת חוף מטריפה שנראית כאילו יצאה מגלויה, דברים כאלו יגמרו לעבודה בקאריבים להראות קלה יותר!

איי קיימן- במהלך העבודה תהיו חייבים גם לקפוץ לביקור באיי קיימן כדי לצלול 330 מטר מתחת למים ולגלות עולם סודי ומדהים…

עבודה בחו"ל - לסיכום

עבודה בקאריבים היא חוויה מדהימה שאסור לוותר עליה. מכל מקום אחר עבודה בקאריבים היא בהחלט המעניינת ביותר.
צריכים לזכור שלא מגיעים לחופשה אלא לעבודה שהיא עבודה לכל דבר,
ביום חופש שלכם תוכלו להתפרע ולעשות מה שתרצו, אבל תנו 100% בעבודה אחרת היא לא תשתלם לכם.
תהנו בעבודה בקאריביים.

Comments are closed.