הצעות עבודה בקנדה

קנדה היא אחת המדינות הגדולות ביותר בעולם, פי 2 מגודלה של ארה"ב ותאמינו או לא, תושביה הם פחות מחצי מתושבי ארה"ב, מה שהופך את קנדה למדינה מאוד מיוחדת, מלאה במרחבים אדירים, בפארקים מפורסמים, בהמון אתרי סקי, דיג, מסלולי טיול מדהימים וכמובן מלאה באנשים אולי הכי נחמדים ואדיבים שיש בעולם.

קנדה היא אחת המדינות המפותחות בעולם, והיא בהחלט אחת המדינות המובילות בעולם בתחום הכלכלה, המסחר, העסקים וההתקדמות הטכנולוגית, מה שהופך אותה למוקד גדול להגירה ולעבודה, לצורך המחשה- בקנדה יש תנאי פנסיה טובים בהרבה משכנתה ארצות הברית.
הצעות העבודה בקנדה לנו הישראלים הן רבות, רוב ההצעות הן בתחום המכירות בעגלות. ישראלים "גילו" את קנדה בתור מקום פוטנציאלי לפני לא מעט זמן, הקנדים מאוד מושפעים מהאמריקאים בהרבה בחינות, אחת מהמאפיינים הבולטים הוא תרבות הצריכה של הקנדים. הם אוהבים לקנות.

אז כמו שצוין, קנדה היא מדינה ענקית, ולכן ישנן הרבה אופציות והרבה מקומות עבודה, כשלכל מקום בקנדה יש את הייחודיות שלו, את האופי שלו ואת הפוטנציאל הכלכלי שלו.
קנדה בעצם מתחלקת למחוזות, כשבכל מחוז קיימת לפחות עיר אחת מרכזית, הערים הגדולות והמומלצות ביותר לעבודה הן:

עבודה בקנדה - טורונטו

העיר הגדולה והמגוונת ביותר בקנדה (ולא זאת לא העיר בירה של קנדה). זאת העיר שבעצם מציעה את מרב האפשרויות והכי מזכירה את ארה"ב במהותה, אפשר להשוות את טורונטו לניו יורק, עיר של מהגרים, של עסקים, של אקשן והרבה קניות. טורונטו משלבת התקדמות מודרנית – גורדי שחקים, רכבות הרים מפלצתיות, פארקים, המון אטרקציות לילדים, בניני עסקים ליד שכונות "אולד פאשן" בניה מודרנית לצד בניה מהתקופות הוותיקות יותר. אפשר להגיד שטורונטו היא המרכז של הכל. תוכלו לעבוד בחלק מהקניונים הכי גדולים בקנדה שנמצאים בעיר הזאת ולנצל כמו שצריך את הכמויות האדירות של האנשים שחיים בעיר וגם שמגיעים בשביל לבקר.

עבודה בקנדה - אוטווה

עיר הבירה של קנדה. עיר שמשלבת תרבות צרפתית, אפשר לראות את הבניה הצרפתית והאווירה ששוררת בעיר. זו עיר מאוד מיוחדת, עוברים בעיר הזו הרבה נהרות מה שנותן אווירה מיוחדת לעיר, ותמצאו בה הרבה מרכזי אמנות וגלריות, זו עיר של אמנים ותרבות. מבחינה כלכלית מאוד טוב לעבוד באוטווה, בה נמצאים כל הפרלמנטים, השגרירויות והממשלה, בעצם זה ריכוז של הרבה אנשים חשובים, שמתפרנסים טוב ויכולים להרשות לעצמם להתפנק במוצרים יקרים יחסית.

עבודה בקנדה - מונטריאול

העיר השנייה בגודלה בקנדה, ואולי העיר הכי מיוחדת ומעניינת של קנדה. זו העיר הצרפתית ביותר שקיימת לא בצרפת. רוב תושבי מונטריאול הם דוברי צרפתית שפת אם, ורוב ההתנהלות בעיר הזו היא בצרפתית! זו עיר שמשלבת תרבות אמריקאית קנדית לכל דבר, ביחד עם תרבות אירופאית צרפתית, מה שהופך את העיר למקום מיוחד כל כך, שמושך אליו בכל שנה מיליוני אנשים שרוצים לראות את הפלא הזה. מונטריאול היא בהחלט עיר לעשות בה כסף, זה מקום של אנשים שמסתובבים קצת עם "האף למעלה", הם צרפתים באישיותם, הם מרוויחים כסף טוב ואוהבים לקנות מוצרים יקרים.

עבודה בקנדה - וונקובר

ה"לוס אנג'לס" של קנדה. עיר קטנה אבל איכותית, רוב התושבים במצב כלכלי מאוד גבוה, למרות שזו עיר מאוד קטנה יחסית, זו עיר מאוד תיירותית, היא נמצאת במערב קנדה, זו עיר נמל ועיר של ים. תעשיית הקולנוע של קנדה מתרכזת בעיר הזו ולכן יש בוונקובר אווירה מאוד זוהרת ונוצצת.

לסיכום, הצעות העבודה בקנדה הן רבות ומגוונות, אם החלטתם לנסות את מזלכם ולטוס לעשות כסף בקנדה, כדאי ללכת על תחום המכירות בעגלות. הקניון הוא מקום הבילוי המועדף של רוב הקנדים, ולכן לעבוד בקניון ייתן לכם את האופציה באמת למכור הרבה, וכמובן להרוויח מכך לא מעט.
כדאי לעשות מחקר קטן על אותו מקום שבו אתם בוחרים לעבוד, שתבינו קצת מה אופי המקום והאנשים!

Untitled *

Comments are closed.