עבודה מסביב לעולם לא מכירות

כמה משרות בעבודה בחו"ל פחות שכיחות אבל לא פחות מעניינות:

עבודה בחו"ל - ניקוי שטיחים

עבודה בניקוי שטיחים מתאימה בעיקר לגברים בגלל הכוח הפיזי הנדרש לביצועה.
מדובר בעבודה אשר מתבססת על שכר בסיס והגדלות מכירה של ציוד נלווה לשמירת אורך חייו של כל שטיח. העבודה מתנהלת בצוותים המורכבים מטכנאים שמבצעים את פעולת הניקיון של השטיחים או תעלות מיזוג שגם נכללת תחת הכותרת הזאת.
כמו משרות עבודה בחו"ל רבות גם לעבודה זו יש נתח מרכזי מתחום המכירות ושכולל שכנוע ויצירת אמון עם הלקוח על מנת למכור לו "חבילות ניקוי". עבודה בתחום זה מתבצעת 6 ימים בשבוע.

עבודה בחו"ל - אבטחת ספינות

עבודה באבטחת ספינות מתאימה בעיקר ל יוצאי יחידות קרביות לאחר שירות צבאי מלא בטווח גילאים בין 21-28 העבודה דורשת כושר גופני טוב ועבר רפואי תקין.
עבודה בחו"ל כמאבטח ספינות מתנהלת ברוב החברות במשמרות של 8 שעות כאשר המאבטח צריך לפטרל ברחבי הספינה: על הסיפון, בבריכה, במסעדות, בחנויות, ובקזינו.
חשוב לציין שמדובר במפלצת ברזל עצומה שהיא חופשת חלומותיהם של תיירים רבים מכל העולם, מרבית הספינות הינם לאירוח של כ-2,000 ויותר.
השיבוץ לתפקיד מותנה בהליך מיון קפדני. מבחני מיון שבוחנים את התאמת המועמד מהיבטים שונים, מס' ראיונות, וימי הסברה.
השכר של עבודה זו הוא על 1,000 דולר בחודש ומענק התמדה, כמו כן הכל מסובסד לעובד: מגורים, ארוחות, כרטיסי טיסה, בתי מלון וביטוח רפואי.

עבודה בחו"ל - עבודה באוטו גלידה

עבודה באוטו גלידה מקובלת בעיקר באזורי תיירות חמים בארה"ב ובאוסטרליה.
העובד צריך לשכור אוטו גלידה מחברה המשכירה רכבים מסוג זה, הוא קונה את הגלידות בהתאם לצורך.
מדובר בעבודה מאד עצמאית, העובד הוא אדון לעצמו- הוא מתמחר את מחיר הגלידות, יכול להחליט לעבוד באותו יום או לא, לעבוד רק בלילה או רק בבוקר, הכל החלטה של המוכר עצמו. עבודה באוטו גלידה מתאימה בעיקר לאנשים בעלי משמעת עצמית, ראיה מרחבית, רישיון נהיגה מקומי (אותו כל אחד יכול להוציא), עצמאות, שירותיות והרבה מאד אחריות אישית. העליות בעבודה זו דיי גבוהות יחסית למשרות עבודה בחו"ל אחרות שמוצעות לישראלים ולכן מי שמעוניין לעבוד באוטו גלידה צריך לקחת בחשבון שעליו להגיע עם הון עצמי ראשוני.

עבודה בחו"ל - מארחת ביפן

המארחות ביפן עובדות במועדונים, ברים וכל מיני פאבים ברחבי המדינה ומטרתם היא לגרום ללקוחות להוציא יותר כסף על אלכוהול, כניסה למועדון, קריוקי, בילויים ועוד…
המארחות מקבלות עמלות מאד, מאד יפות מהמועדונים בהם הן עובדות ומכאן בעצם מגיע הכסף הגדול. ישנן משרות עבודה בחו"ל של מארחות שהן שכירות וישנן משרות עצמאיות.
האפשרות לעבוד כעצמאית ב מסוג זה עדיפה לבעלות הניסיון בתחום, כאלה שיצרו כבר קשרים עם גברים אמידים ולא תהיה להן בעיה להביא אותם למועדונים איתם יש להם הסכמי עבודה משותפים. מארחת שהיא שכירה כפופה לשעות העבודה של אותו מועדון שמשתמש בשירותיה והיא קצת יותר בטוחה כיוון שיש בה שכר בסיס וכמה מארחות שעובדות יחדיו מה שנותן תחושת ביטחון בלתי מבוטלת.
אז מה בעצם נדרש ממארחת ביפן: להיות יפה,חייכנית, לעטות כל ערב חזות נעימה ולשעשע אנשי עסקים מלוכסנים ועשירים, מאד עשירים.

Comments are closed.