עבודה בחול לבעלי אזרחות אירופאית

סיימתם צבא, עכשיו הגיע הזמן למצוא עבודה, להתחיל לעבוד שעות ארוכות, להתאזר בהרבה סבלנות ופשוט לטחון עבודה עד שתוכלו לחסוך מספיק כסף ולטוס לטיול הגדול שלכם. אם זה דרום אמריקה, הודו או ארה"ב טיול דורש כסף – כסף דורש עבודה – עבודה בארץ דורשת שעות ארוכות ושכר נמוך. אז אם אתם לא רוצים ללכת בדרך הזו, אתם רוצים לעבוד פחות זמן ולעשות הרבה יותר כסף ולשלב חו"ל עם עבודה, כדאי להתחיל לבדוק את נושא העבודה בחו"ל . האופציות הרבות ביותר קיימות לבעלי אזרחות אירופאית , זהה אומר שאם יש לכם דרכון אירופאי, תוכלו לעבוד באירופה, קנדה וגם אוסטרליה, נשמע טוב לא?

עבודה בחו"ל - הטבות לבעלי דרכון אירופאי

1.לימודים מסובסדים ע"י המדינה לה הדרכון שייך – בגרמניה למשל, ששכר הלימוד לאזרחי גרמניה מסובסדים לחלוטין, זה אומר שתוכלו ללכת ללמוד בגרמניה על חשבון המדינה, או במדינות אירופה האחרות חלק גדול משכר הלימוד יהיה מסובסד – שווה לבדוק.
2. מיסים- לבעלי דרכון אירופאי יהיו הטבות מבחינת מיסי המדינה, תשלמו פחות מיסים בעוד שאתם מרוויחים כמו שצריך.
3.השכר – כמובן, רק משכר המינימום שגבוה בהרבה משכר המינימום בישראל תוכלו להינות, אתם לא חייבים לעבוד קשה והשעות יחסית נוחות – אין משמרות כפולות יותר ועדיין תרוויחו הרבה יותר כסף, בזמן יחסית נמוך.
4.המחייה – יחסית לשכר שתרוויחו המחייה תעלה בהתאם לרווח, זה אומר שתוכלו לחיות כמו שצריך ועדיין תוכלו לחסוך כסף.

עבודה לבעלי אזרחות אירופאית – המקומות המומלצים

1.אירופה – היבשת המתויירת בעולם, עם איכות החיים הגבוהה שיש והתרבויות השופעות ביותר בעולם, עכשיו אירופה היא יבשת גדולה, חשוב לבדוק מהן המדינות – המומלצות לעבוד בהן בתוך אירופה:
אנגליה – אנגליה זו המדינה המפורסמת ביותר באירופה לעבודה. הכלכלה הבריטית היא מהחזקות בעולם ותרבות הצריכה האנגלית היא מהמפורסמות בעולם, תרוויחו בלירות שטרלינג שזה מטבע חזק ויציב ואיכות החיים פשוט שווה הכל.
ספרד – בשנים האחרונות דווקא הכלכלה של ספרד בנפילה אבל עדיין תוכלו לנצל את מוקד התיירות העולמי המטורף הזה ואת החוויה של לחיות במקום הכי צבעוני בעולם תהיה אדירה.
איזור סקנדינביה – שבדיה, נורבגיה ודנמרק הן מדינות עשירות כקורח, תוכלו לנצל את המצב הכלכלי של תושבי המדינות הללו במכירות.
פורטוגל – פורטוגל היא מדינה שופעת תיירות, חופים מדהימים ואווירה מדהימה, תוכלו לעשות פה כסף אבל הפאן במדינה הזאת שווה הכל, מוזיקה, חופים ותרבות ססגונית.
2.אוסטרליה – ארץ השמש. אוסטרליה המטורפת הזאת שמציעה כל כך הרבה כייף והנאה בשילוב של כסף מטורף ואיכות חיים מדהימה. תעבדו פה מ9:00 עד 17:30 ולא דקה אחרי, קולטים? תעבדו אבל עדיין יהיה לכם חיים ותרגישו את המקום שתחיו בו. לתושבים האוסטרלים יש הרבה כסף, הם אוהבים לקנות ואוהבים לפנק את עצמם.
3.קנדה – החלום שלכם לכבוש את אמריקה? רציתם להרגיש את ארה"ב אבל לעבוד חוקי? קנדה! קנדה כל כך מושפעת מהתרבות האמריקאית, מהצריכה ושוק ההון האמריקאי, שתגיעו לשם ותגשימו את החלום הזה. הקנדים עם מדהים וגם הוא פשוט עם שקונה, החיסרון היחיד הוא הקור – לרגישים שבינכם, כדאי שתכינו את עצמכם למינוס 20 ויותר מעלות.

עבודה לבעלי אזרחות אירופאית – במה לעבוד

העבודות הידועות והמומלצות ביותר לבעלי דרכון אירופאי הם:
1.מכירות בעגלות בקניונים – עם האחוזי מכירה הגבוהים והמוצרים שפשוט נמכרים תוכלו להרוויח הרבה כסף ולחסוך לטיול/לימודים/בית בזמן קצר.
2.ציורי שמן – סוג אחר של מכירות, המכירות הן מבית לבית. תמכרו ציורי שמן ואמנות במחירים גבוהים, מה שיאפשר לכם לעשות הרבה כסף. תעבדו שעות קצרות, בדר"כ מתחילים לעבוד רק ב16:00, כשלכל אחד יש איזור עבודה.
3.אופר/הובלות – עבודה למי שפחות מתחבר למכירות – אלה עבודות עם שכר קבוע שגם הוא גבוה יחסית, פה תוכלו להגיע לעבודה בראש נקי ולעבוד כמו שצריך.

עבודה לבעלי אזרחות אירופאי - לסיכום

לסיכום, יש לכם דרכון אירופאי? תתחילו לבדוק תאריכים ויעד לטיסה. אתם יודעים שאתם זכאים לדרכון אירופאי? זה הזמן לעשות טלפונים ולהתחיל את התהליך להוציא אזרחות נוספת אירופאית, זה שווה את זה!

Comments are closed.