עבודה בחו”ל- לא רק בארה”ב עושים כסף

כל כך הרבה צעירים ישראלים שחולמים להגשים חלום או שניים מעבר לים ולטוס לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות מוצאים עצמם נלחמים בשיניים כדי לקבל ויזה לארצות הברית, כאילו שזהו המקום היחיד לעבודה בחו"ל, אז זהו שלא. יש מקומות שלא נופלים מארצות הברית ואפילו נותנים פייט הגון למעצמה הכלכלית הגדולה בעולם. אז לאן כדאי לטוס ומתי כדאי לטוס לעבודה בחו"ל במקומות אחרים בעולם, מלבד ארצות הברית, הנה תקציר קצרצר:

עבודה בחו"ל - עבודה בקנדה

ובכן קנדה שכנתה של ארצות הברית, מתחילה לעשות רעש יותר ויותר בשנים האחרונות ודורשת יחס הוגן יותר והאמת שיש לה סיבה טובה. עבודה בקנדה היא חוויה אדירה, קנדה היא מדינה ענקית פי 2 יותר גדולה מארצות הברית עם אזורים יפיפים, מרתקים, מגוונים ומלאים בכסף. אלה מכם שהם חובי טבע מושבעים, חולים על סקי ועוד כל מיני אטרקציות מהסוג הזה, בחלקה המערבי של קנדה יהיה עבורכם גן עדן עלי אדמות. עבודה במחוז אלברטה נחשבת פופולרית מאד באזורים קלגרי ואדמונטון. אלה מכם שמחשיבים עצמם קצת יותר קלאברים, וודאי יאהבו להגיע לעבודה בטורנטו המשגעת שנמצאת בצידה המערבי של קנדה וממש על ידי עיר הבירה אוטווה ומערבית לשתיהן נמצאת האחת הערים המבוקשות ביותר לעבודה בקנדה. הלוא היא מונטיראול.

עבודה בחו"ל - עבודה באירופה

אם לא בא לכם להתרחק יותר מידי מאימא ולטוס 11 שעות, מרגיש קצת גדול עליכם, ממש בקצהו השני של הים התיכון שוכנת לה יבשת אירופה שרק מחכה לכם שתדרכו על אדמתה. למען האמת היא ממש מחכה והמצב הכלכלי של אירופה הוא לא בשמים, אבל בהחלט יש מקומות לעבוד בהם באירופה, בעיקר בתחום המכירות שאפשר לעשות בתחום כסף מעולה. אם יש בידכם דרכון אירופאי אז העבודה באירופה היא פתרון מושלם עבורכם, רוב חברות ההשמה בארץ שמתעסקות בתחום מציעות תנאים טובים מאד לאזרחים אירופאים, כך שכדאי לכם לבדוק את הנושא הזה טוב טוב לפני שאתם מחליטים לעבוד בחו"ל רק בארצות הברית. המדינות באירופה שנחשבות מצליחות ביותר בתחום הינן: אנגליה, גרמניה, הונגריה ועבודה באיטליה.
חשוב לציין שלהרוויח ביורו או בפאונדים צריכה לרגש אתכם יותר מאשר להרוויח בדולרים, כי הערך של היורו גבוה יותר בימים אלו. כמו כן כרטיס טיסה לעבודה באירופה ידרוש מכם השקעה של 300 עד 500 דולר לעומת ארצות הברית שזה בערך פי שלוש, כך שאתם ממזערים את הסיכונים הכלכלים שלכם בהרבה…

עבודה בחו"ל - עבודה באוסטרליה

אוסטרליה, אוסטרליה, אוסטרליה, כמה שאת יפה, היבשת הכי יפה על המפה בזה אין ספק. העבודה באוסטרליה היא למעשה יעד מבוקש מאד בשנים האחרונות, הפרוצדורה להיכנס ליבשת הזו די מעצבנת כמו להוציא ויזה לארה"ב. אומנם לא מדובר בראיון בשגרירות אלה בעיקר בשליחת מסמכים ולהוציא קצת כסף. אין ספק שעבודה באזורים כמו סידני, קנברה, פרת', מלבורן ועוד חלקים אחרים של אוסטרליה זו חוויה של פעם בחיים. אוסטרליה תיירותית מאד, החופים, הנופים, בעלי החיים והאנשים המקסימים שחיים בה מושכים אליה כל כך הרבה מבקרים מכל העולם שתורמים רבות להצלחה שלכם בעבודה באוסטרליה, חוץ מזה החלום לטייל ביבשת הזו חבוי כמעט בכל אחד ואחד מאיתנו ולמממש את החלום הזה דרך עבודה בחו"ל יכולה להיות דרך הכי ריאלית מבחינה כלכלית עבורכם, ואם לא עכשיו אז מתי????

Comments are closed.