עבודה בברצלונה או אמסטרדם?!

יבשת אירופה כבר שנים משמשת כנופש האולטימטיבי עבור כל ישראלי מצוי רק שבשנים האחרונות נוספה תוספת מעניינת ואותם אתרי תיירות מוכרים ואהובים על כולנו הפכו להיות אזורים מבוקשים מאד לעבודה באירופה עבור ישראלים צעירים.
כמו בסוכנות נסיעות גם בחברות לעבודה בחו"ל יוכלו לספר לכם שהמקומות הכי מבוקשים לעבודה באירופה הינם ברצלונה ואמסטרדם. הנה קצת מידע שיעזור לקבל החלטה לאן עדיף לכם לטוס:

עבודה באירופה - ברצלונה

ברצלונה היא העיר השנייה בגדולה בספרד, העיר מונה למעלה מ-4 מליון תושבים והיא בירת מחוז קטלוניה שבצפון מזרח ספרד. העיר נחשבת כיעד התיירות המבוקש ביותר באירופה מה שמוביל אליה ים תיירים ומבקרים מכל העולם. כמו כן העיר מרכז כלכלי וחברתי חשוב מאד באירופה. העבודה בברצלונה זו חוויה שטומנת בחובה מגוון עצום של ניחוחות של אופנה,חופים משגעים שדרות מטריפות וכמובן מרכזי קניות מהגדולים בעולם.

עבודה באירופה - אמסטרדם

בירת הולנד המונה כ-750 אלף תושבים שכל אחד מהם מיוחד וחיי את חייו בשלווה מופתית שבישראל נוכל רק לחלום עליה כנראה, בגלגול הזה לפחות. העיר משתרעת על פני שטח לא גדול במיוחד ובמרחק הליכה או מקסימום נסיעה על אופניים אפשר לבקר בכל המקומות שהפכו אותה לאחד מאתרי התיירות החשובים והמשגשגים בעולם ובאירופה בפרט. אמסטרדם חרטה על דגלה סובלנות וליברליות שבאה לידי ביטוי באופן מובהק בכך שהיא בירת הקהילה הומוסקסואלית- לסבית העולמית.
בכל פינת רחוב באמסטרדם יש בית קפה שמאפשר לעשן בצורה חוקית, בתי זונות מבוקרים, כיכרות תוססות ואוויריה מדהימה מהבוקר עד הלילה שהופכת את העבודה באמסטרדם
לחוויה בלתי נשכחת.

Comments are closed.