עבודה בארה”ב- Black Friday

לא קיים מוכר שעבד בעגלות שלא שמע על יום המכירות המסחרר ביותר בארצות הברית- Black Friday אחד הימים שנרשמים כריווחים ביותר בעבודה בארה"ב והנה קצת מידע למה. נתחיל בזה שהבלאק פריידי הוא למעשה יריית הפתיחה של בהלת הקניות לכריסמס. קיים טירוף בלתי מוסבר של האמריקאים סביב הכריסמס, חוויה אנתרופולוגית שלא ניתן להסבירה במילים. כמויות של אנשים בקניון כאילו שיש מלחמה והקניון הוא המפלט היחיד להתגונן ממנה.
הייחודיות של הבלאק פריידי טמונה בכך שהקניון פתוח ברוב מדינות ארה"ב 24 שעות ביממה וכאלה שלא פתוחות יממה שלמה, פתוחות מהשעות הקטנות של הלילה ועד היום למחרת. בנוסף, במהלך היום הרבה חנויות יוותרו על תשלומי מיסי מדינה כמו מכס וייצרו הזדמנות לקניות גדולות וזולות.
רק אם תגיעו לעבודה בארה"ב אתם תזכו לראות את האפיזודה ההזויה של כמויות האנשים עומדים בתורים בלתי נגמרים בקור נוראי ושלג מציף, העיקר לא לפספס את הסייל. זהו למעשה יום שישי השחור, יום גדוש בסיילים של כל חנויות היוקרה המוברחות ביותר. מה שחשוב לדעת זה שמיום שישי השחור העבודה בארה"ב משנה פניה באופן דרסטי ומאותו רגע עד ה-25 לדצמבר ישנו טירוף בלתי נגמר של אנשים עוברים ושבים בקניונים כדי לחפש את המתנה המיוחדת ביותר עבור היקרים שלהם ופה אתם נכנסים לתמונה.
בעגלות יש מבחר גדול של מוצרים ממוצרי ים המלח הייחודים לנו עד לתכשיטים, מוצרי טיפוח לשיער, איפור ומה לא?! הזדמנות מופלאה לכל אמריקאי ממוצע לקנות הפעם לחג המולד משהו מיוחד ושונה.
הקושי הגדול ביום שישי השחור הוא לעצור את כמות האנשים ההיסטרית הזאת. חשוב מאד להיות ממוקדי מטרה ולהתביית על בן אדם אחד ליד העגלה מבלי להסתחרר מהכמויות. מוכרים מחוסרי ניסיון חייבים להגיע לפחות שלושה שבועות לפני הבלאק פריידי על מנת ללמוד את העבודה בחו"ל על בוריה ולנצל את הפוטנציאל הכללי העצום שטמון ביום מכירות הזה.

Comments are closed.