עבודה בארה”ב- שיקגו

ארה"ב נחשבת ליעד המועדף והנחשק ביותר מכל המקומות בעולם אליהם טסים צעירים ישראלים ומגיעים לעבוד, לעשות הרבה כסף ולצאת עם הרבה רווח. הסיבה לכך שעבודה בארה"ב היא העדיפה היא התרבות האמריקאית, שרובה כרוכה בקניות, בקניונים מושקעים, במחירים גבוהים ובאוכלוסיה ענקית, כשלכולם אותו תחביב – לעשות קניות. כיום ישנם מס' ערים מרכזיות הידועות במצב הכלכלי של תושביהן ולכן נחשבות ליעד "חם" בכל מה שקשור למכירות, עגלות ועבודה בחו"ל . אחד המקומות האלו הוא – שיקגו.

עבדה בארה"ב - קצת על המקום

שיקגו, העיר הגדולה ביותר בכל מדינת אילנוי, מהווה מרכז עיקרי בכל הקשור למסחר, כלכלה ועסקים.
מה שהופך את שיקגו לעיר מאוד משפיעה מבחינת קידמה הוא בעצם סגנון הבניה המתאפיים בגורדי השחקים הגבוהים ביותר בכל ארה"ב, הם שהפכו את שיקגו למקום ייחודי ומתקדם לפני שאר הערים המרכזיות. את שיקגו אפשר להשוות בהחלט לניו יורק המפורסמת, וכן, היא בהחלט תהווה תחרות רצינית לניו יורק בכל מה שקשור לסגנון החיים היוקרתי – המסעדות, הקניות והאופי הנהנתן של תושבי העיר וכן לאופי הצעיר של העיר – חיי הלילה התוססים, מועדונים איכותיים, פאבים ומקומות בילוי רבים ומגוונים.
שיקגו ידועה בתור מרכז לעסקים – נמצאים בה אינספור משרדים וחברות העוסקות בפיתוח, בתעשייה, במסחר וכל איש עסקים המחשיב את עצמו, יגיע לאיזו פגישת עסקים חשובה הנמצאת בשיקגו.

דבר שמאוד חשוב בעבודה בחו"ל, ובמיוחד מאוד בעבודה בשיקגו – הוא שעות הפנאי והבילויים בימי החופש ולאחר שעות העבודה, אל תדאגו בשיקגו ממש לא ישעמם לכם:
שיקגו ידועה במוזיקת הג'ז המתנגנת בכל פינה ברחובות העיר, תמצאו פה הרבה מועדוני ג'ז ובלוז ומתקיימים מדיי שנה מספר פסטיבלים של ג'ז אשר אליהם מגיעים אנשים מכל העולם בשביל להיות חלק מהפסטיבל וכן מגיעים אמנים מכל העולם בשביל להופיע בפסטיבלים הללו.
עוד דבר ששיקגו מפורסמת בה – הכדורסל. כל אחד יודע מיהם ה"שיקגו בולז" המפורסמים שבעצם קידמו את שחקן הכדורסל המהולל מייקל ג'ורדן. למי שרוצה יום חווייתי יכול להזמין כרטיסים למשחק כדורסל ולראות את שחקני האן בי איי מקרוב מאוד.
בתקופה היותר קרה של השנה (ובשיקגו אכן מרגישים את הקור בצורה מאוד בולטת) תוכלו ללכת לאחד ממגרשי ההחלקה על הקרח המפורסמים, לגלוש ביחד עם הטובים במדינה ואולי אפילו לרכוש מיומנות חדשה.
אגם מישיגן המפורסם עובר דרך שיקגו מה שנותן אווירה פסטורלית, לצד העיר התוססת והבניינים המפלצתיים, לכן טיול בפארק על גדות נהר המישיגן ייתן לכם אווירה דיי מגניבה של טבע בניגוד מוחלט עם עיר מודרנית ורועשת.

עושים כסף בשיקגו!
העבודות העדיפות ביותר בעיר שיקגו הן, כאמור העבודה בתחום המכירות. כשאתם מגיעים לעבודה בשיקגו בשביל להרוויח כסף טוב, מכירות זה התחום העדיף. הקניונים בשיקגו הם קניונים ברמה גבוהה, קניונים קצת יותר "פלצנים", שנותנים אווירת יוקרה לכל מי שמגיע בשביל יום קניות, ולכן – המחירים בהתאם, מה שנותן לכם את הפוטנציאל להרוויח יותר, הרי המשכורת שלכם עולה, ככל שהמכירות שלכם יותר גבוהות.
קהל היעד שלכם הם בעיקר אנשי העסקים – גברים ונשים כאחד, התושבים המקומיים המגיעים לעשות קניות באזור ה"דאון טאון" לרוב במצב כלכלי טוב, ואוהבים לפנק את עצמם. תראו גם הרבה תיירים המגיעים לשיקגו בשביל לראות עיר מגניבה, וגם אנשי עסקים המגיעים מאזורים אחרים בארה"ב או מארצות אחרות אשר הגיעו למטרות עסקים בעיר המצליחה כל כך מהבחינה הזאת בכל תחום.

Comments are closed.