עבודה בארה”ב-מתלבטים?! מבולבלים?! חוששים?! אנחנו לא!

אם נדמה לכם שלמצוא עבודה בארה"ב זה פשוט , אז תפתחו את העיניים כי יש מלא חברות שיעשו הרבה כדי שתגיעו אליהם ולרובן אתם לא ממש רוצים להגיע. בעידן של ימינו חבר'ה ישראלים מתקשים מאד לקבל ויזה לארה"ב ולכן אלה שכן מקבלים או בעלי דרכונים זרים המאפשרים כניסה לרחבי ארה"ב, בעלי חברות רבות יתנו כמעט כל מה שצריך כדי שאותם אנשים יגיעו לעבוד אצלם, לא משנה בכלל מהן יכולות המכירה שלהם. אם גם בחלקכם נפלה הזכות ויש לכם ויזה לארה"ב אנו הראשונים שיציעו לכם להתחיל לחפש עבודה בחו"ל בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות אך באותה נשימה נציע לפקוח עיניים טוב טוב ולא להאמין לכל מה שמספרים לכם…

האם עבודה בארה"ב מתאימה לי?

לפני שאתם מתחילים לארוז את המזוודה, כדאי שתבררו האם קורצתם מהחומר הנכון לעבודה במכירות, ואם לא אז האם יש לכם את מה שנדרש להיות כאלה בעתיד. אנשי מכירות הם לא בהכרח אנשים כריזמטיים, אסרטיביים, וכאלה שלא סותמים את הפה לדקה, אף על פי שזהו הדימוי הנפוץ ישנם לא מעט אנשי מכירות בעבודות בארה"ב שהם אנשים מאד סולדים, שקטים ומופנים, אבל מה שכן הם חדורי מטרה, אנשים הישגיים ובמשפט אחד בלי הרבה חרטות, הם צריכים את הכסף. לעיתים אנשים חוששים מהשפה ורואים בה כגורם מכריע להצלחתם בעבודה בארה"ב . ללא ספק ידיעת האנגלית יכולה לעזור לכם מאד אך מדובר בדרבון הביטחון העצמי שלכם ותו לא. אם אתם מלאי ביטחון עצמי, עם חיוך מאוזן לאוזן והאנגלית שלכם היא לא טובה, אתם עדיין יכולים להצליח בעבודות בחו"ל. לכן על מנת לענות על שאלת ההתאמה כל שעליכם לעשות הוא לקחת כמה דקות עם עצמכם ולענות בכנות על השאלות הבאות: האם אני יודע/ת להתמודד עם עבודה קשה? האם אני רוצה להתמודד עם עבודה קשה? האם אני זקוק/ה כרגע לכסף? האם אני רוצה להגשים את החלום שלי? האם אני מוכן לקבל הזדמנויות או שזה עדיין לא מתאים לי? הרבה פעמים התשובה האם לטוס ל עבודה בארה"ב או לא משתנה.

עבודה בארה"ב - לשמור על ראש פתוח

אם עניתם בחיוב על השאלות הנ"ל זה הזמן להתחיל לחפש את החברה אליה תטוסו. כיום חברות השמה מציעות מגוון רחב מאד של אלטרנטיבות חלקן טובות יותר, חלקן פחות, את זה תוכלו לדעת רק ברגע שתגיעו. מה שכן פה בארץ אתם יכולים לבדוק עם עובדים שעבדו בחברות האלה, לדבר עם הבעלים של החברה, לשמוע האם התנאים מתאימים לכם והכי הכי חשוב להפעיל את האינטואיציה שלכם, ואם אין לכם אז שמישהו שיש לו שיבוא איתכם לפגישה, בכל אופן הכי חשוב זה לשמור על ראש פתוח, לא להגיע נעולים על יעד מסוים, כי בנינו אתם לא באמת מבינים עדיין כלום בכל הקשור לעבודה בארה"ב. תגיעו פתוחים להצעות, עם קורטוב של חשדנות והרבה מאד חלומות.

Comments are closed.