עבודה בארה”ב-וושינגטון

אל מול חייל משוחרר עומדות כול כך הרבה אפשרויות אחרי השירות הצבאי, אך ללא ספק שאחת האפשרויות היותר בולטות שבה הוא יכול לבחור היא עבודה בארה"ב. עבודה בארה"ב היא עבודה מטורפת ומספקת ותמיד חשוב לזכור שהמשכורות בסופו של דבר מוכפלות ומתורגמות לשקלים. ואם כבר עבודה בארה"ב יש לבחור בקפדנות את האזור, המקום המומלץ ביותר ל עבודה בארה"ב הוא ללא ספק וושינגטון, כן, מדובר בעבודה בוושינגטון הבירה. למצוא עבודה בארה"ב כל אחד יכול למצוא, אבל חשוב מאוד לשמור על השילוב בין העבודה למיקום והעבודה בוושינגטון בהחלט מאפשרת למועסק לקבל מכל העולמות.

עבודה בארה"ב - וושינגטון DC

אז למי שעדיין לא מכיר את וושינגטון הבירה- מקום העבודה שמשלב הכל בארה"ב, תרשו לנו לתת לכם הצצה קצרה על העיר המופלאה. בגדתה הצפונית של העיר ישנו אגם מדהים, שטחי טבע מדהימים ובכלל- אסורה בניתם של גורדי שחקים כך שניתן לראות את האופק וקו השמיים בעיר. משכנו של הנשיא, הגלריה הלאומית לאומנות, הקתדרלה הלאומית של העיר, אנדרטת וושינגטון, בריכת ההשתקפות, אינספור מוזאונים, אתרים לאומיים ועוד, העיר מוצפת בתיירים וזוהי גם הסיבה לאסטטיות והניקיון שבעיר כולה. עבודה בוושינגטון היא פשוט חוויה שונה לגמרי מאשר עבודה בארה"ב בכל אזור אחר.

עבודה בארה"ב - החברה שלנו בוושינגטון

זה מאוד מאוד חשוב לשים לב עוד מהארץ לפני שבוחרים את העבודה בארה"ב. חשוב להכיר כמה שיותר טוב את החבר שדרכה אתם טסים והרגיש שהגעתם הכי קרוב למציאות הקיימת בשטח. לכן בחברה שלנו STYLE TOUCH אנחנו מאמינים ביצירת קשר אישי עם העובדים שלנו. ברגע שתרצו להגיע לעבודה בוושינגטון תוכלו ליצור קשר עם אנשי הקשר הישירים שלנו שנמצאים בארץ ומחכים להיפגש עם עבודים פוטנציאלים. תמונות, סרטונים, תנאי עבודה וכו'.. מעבר לזה לא מעט פעמים בוצעו שיחות סקייפ "בלייב" היישר מהעבודה בוושינגטון אל המשרד בו אתם מחפשים עבודה בארה"ב. כל אלו מקרבים אתכם כמה שיותר למציאות הקיימת במקום העבודה בוושינגטון.

עבודה בארה"ב - המוצרים

אנחנו יודעים שכבר מהארץ אתם שומעים על כל כך הרבה שיטות עבודה ועל כול כך הרבה מוצרים שחשוב באמת לשים את הדברים על השולחן. תהיו רגע כנים עם עצמכם- הרי המוצר ששמעתם עליו הכי הרבה הוא- ים המלח?! נכון? למה..?- כי זה המוצר שלטווח ארוך מכניס משכורות גבוהות יותר. אנחנו עובדים עם ליין המוצרים המפואר והאיכותי של PRIMIER שמושך אליכם לקוחות לעמדה עוד הרבה לפני שאתם פונים אליהם. מכירות של מוצרי ים המלח לא מסתכמות במוצר אחד, הטריינרים שלנו ילמדו אתכם איך לבצע מכירות שמתחילות ב 400 דולר מכיוון שזה באמת אפשרי בקניונים בהם אנחנו עובדים. האוכלוסייה המקומית היא אוכלוסיה מאוד עמידה ומעבר, כשאתם עובדים בארה"ב רוב האנשים הם בעלי תרבות צריכה מאוד גבוהה, במיוחד כשמדובר בעבודה בוושינגטון- הרי מעבר לאוכלוסייה המקומית יש שם לא מעט תיירים שבאים לבקר בבירה, אנשי עסקים, דיפלומטים שבאים לפגישות חשובות וכול אלה רוצים לחזור עם מתנות, לכן עבודה בוושינגטון מציעה לכם מגוון רחב של לקוחות בעל בסיס כלכל יציב.

עבודה בארה"ב - למה דווקא עבודה בוושינגטון?!

אז כן, אין לנו ספק ששמעתם על כל כך הרבה חברות עוד מהארץ, והיה מה לומר ומה להוסיף על הבחירה שעשיתם- הרי כאלו אנחנו, ישראלים, לא סתם אנחנו אלו שעובדים בעגלות.
תעצרו שנייה מכל הלחץ.. עבודה בארה"ב זו הבחירה הנבונה, עבודה בוושינגטון זו הבחירה שתעשה את ההבדל בין רווחים סבירים למקסימליים. בכל אופן אתם כבר יודעים שאיתנו, עם חברת STYLE TOUCH ניתן ליצור קשר עוד מהארץ ואפילו קשר ישיר מוושינגטון לישראל, העובדים שלנו יותר מישמחו לדבר איתם במייל או פייסבוק…
אז קדימה! ברוכה הבאה למשפחה!!!

Comments are closed.