עבודה בארה”ב-ברוכים הבאים לתפוח הגדול- ניו יורק!

רבים מחפשים עבודה בארה"ב כי הם יודעים שארה"ב מציעה מגוון כל כך גדול של עבודות והפוטנציאל הכלכלי של ארה"ב הוא אולי הפוטנציאל הגבוה ביותר בכל העולם, אולי זה חלק מהסיבה למה כל כך קשה להיכנס לארה"ב, ככה זה הדברים הטובים ביותר, קשים להשגה. ישנן לא מעט אפשרויות ל עבודה בארה"ב , לא רק במה לעבוד, אלא גם איפה? לפעמים אנחנו כל כך רוצים רק להיכנס לגבולות המדינה ושוכחים שלא כל מקום יהיה המרוויח ביותר עבורנו. כן ארה"ב היא ענקית ומפותחת לחלוטין, אבל בכל מקום יש גם את האזורים שלא מומלצים והפוטנציאל שלהם לעשות כסף לא גבוה כמו במקומות אחרים.
אז לאן מגיעים אנשים עם מוטיבציה גבוהה לעשות כסף, ויזה לארה"ב והמון כוח רצון?

עבודה בארה"ב - ניו יורק

ניו יורק. התפוח הגדול. המקום אליו כולם רוצים להגיע והעיר שמסמלת את ההצלחה שמחכה לכם אם רק תגיעו עם כל הנתונים המתאימים וגם עם קצת מזל.
בניו יורק יש אינסוף אפשרויות לעבודה בארה"ב, במיוחד לצעירים ישראלים שמגיעים עם הרבה אנרגיה ורצון לעבוד קשה. אם זה בתחום המכירות, ההובלות, אופר, מלצרות ואפילו נדל"ן, ניו יורק היא בירת העסקים העולמית והכסף שם זורם בכמויות ורק מחכה לכם שתבואו ותמצאו את השיטה שלכם בשביל לעשות אותו.

עבודה בארה"ב - אבטחה

חיילים משוחררים ששרתו ביחידה קרבית, יוכלו לעבוד באבטחה בארה"ב, בעבודה זו תקבלו מגורים בעיר עצמה, תעבדו במשמרות שהן ארוכות אך תקבלו שכר הולם ו2 ימי חופש בשבוע. מה שאומר שתוכלו גם לחסוך כסף וגם להרגיש את מהות העיר, להכיר אנשים חדשים ולצאת למקומות הבילוי הרבים שהעיר מציעה.

עבודה בארה"ב - אופר

עוד אפשרות לעבודה בארה"ב בעיר ניו יורק היא עבודה בתור אופר. זו עבודה לבנות שאוהבות ילדים, שמגיעות לגור אצל משפחה יהודית, מטפלת בילדים, עושה כביסה, מבשלת ועוזרת במה שצריך. הכסף פה הוא לא מדהים, אבל לא תצטרכו לשלם על מחיה, תקבלו רכב ויום חופש בשבוע, בנוסף תוכלו ללמוד אנגלית על חשבון המדינה.

בשביל שתי העבודות הללו מוציאים לכם ויזות עבודה מיוחדות אך ורק לעבודה הזו ולא תעבדו בצורה לא חוקית, שזה יתרון מאוד גדול בעבודות הללו.

עבודה בארה"ב – עגלות

עבודות מסוג אחר שהן נפוצות ביותר הן העבודות בתחום המכירות בקניונים. מכירות של מוצרי קוסמטיקה, מיישרי שיער, איפור וצעצועים הם התחום השכיח ביותר בקרב הישראלים, אך גם בתחום הזה כמו בכל דבר יש את החסרונות שלהם. החיסרון המרכזי הוא החוקיות. זו עבודה שבה לא תהיו עובדים חוקיים, תוכלו לעבוד בחברה חוקית שמשלמת מסים ובעלת רישיון עסק אך כן תסתכנו בפשיטות ובדיקות. יש לקחת זאת בחשבון כשאתם מגיעים לעבודה בארה"ב. עבודה בניו יורק בתחום המכירות תהיה בדר"כ לא בסיטי אלא יותר בפרברים שהם מהפרברים העשירים ביותר בכל ארה"ב וכמובן תרבות הצריכה במקומות אלה הם מהגבוהים בארה"ב. כולנו שמענו על עקרות הבית המפורסמות של ארה"ב שמבלות את יומן בקניון ולכן עבודה במכירות במדינת ניו יורק יכולה להיות מהמרוויחות בעולם. כמובן שהכסף הזה לא בא בקלות רבה. עבודה בארה"ב בתחום העגלות היא מהעבודות הקשות ביותר שקיימות. 11 שעות ביום עם יום חופש בשבוע אך האתגר הוא המכירות, לוקח זמן עד שמבינים את העיקרון ועד שממש מצליחים למכור ודבר זה יכול לעייף אתכם מההתחלה. יכול לעבור גם חודש ולא תצליחו למכור, לכן הנחישות כאן צריכה להיות תפקיד מרכזי ולא לוותר לעצמכם עד שאתם לא מצליחים. וכשתצליחו, תצליחו בגדול.

עבודה בארה"ב - עבודה במובינג

למי שלא רוצה לעבוד במכירות אך עדיין להוט להצליח בתפוח הגדול יכול למצוא עבודה בהובלות "מובינג". זו עבודה פיזית ומאוד קשה מבחינה גופנית, בה אתם תעבירו משרדים ובתים ממקום למקום. הכסף טוב ולמי שאוהב נסיעות ארוכות ומסתדר עם עבודה פיזית, יוכל ליהנות מהעבודה הזו ולחסוך כסף טוב בזמן קצר יחסית.

אז אם עבודות מהסוגים האלה מדברים אליכם ואתם מרגישים שהגיע הזמן לפרוס כנפיים ולנסות את מזלכם בארה"ב, כדאי כבר לעשות טלפון לשגרירות ולהוציא ויזה.

Comments are closed.