עבודה באירופה-אנגליה

חשבתם לטוס לעבודה באנגליה? אם כן, כדאי שתדעו כמה עובדות מעניינות על המדינה המופלאה הזאת וכדאי לקחת קצת זמן בשביל לסייר ולהכיר את המקום ההיסטורי, תרבותי ומרהיב הזה שנקרא אנגליה. אנגליה נמצאת בצפון-מערב אירופה והיא בעצם אי מדינה. אנגליה היא אחת המדינות המצליחות ביותר מבחינה כלכלית מכל מדינות אירופה וגם אחת המתיירות בעולם. עיר הבירה המפורסמת של אנגליה – לונדון, מושכת מליוני תיירים בכל שנה, היא מכנסת מגוון רב של סוגי אוכלוסיות ולכן לכל אחד שיגיע ללונדון מובטחת אהבה צרופה. לאוהבי הכדורגל, האופנה, המוזיאונים, התרבות, המסיבות, הקניות והאוכל הטוב. את כל אלה ועוד תוכלו למצוא בעיר הבירה התוססת הזו.
אז אם חשבתם על עבודה באירופה בממלכה הבריטית חשוב שתגיעו לעיר מרכזית, שלא יהיה לכם משעמם מדי בזמן הפנוי, וגם שיהיה לכם אופציות כלכליות הרבה יותר גדולות. אז מהן הערים המרכזיות באנגליה:

עבודה באנגליה - לונדון

כמובן, העיר הגדולה ביותר והמאוכלסת ביותר, עיר הבירה המפורסמת ביותר, אולי, בכל העולם, שמושכת אליה מהגרים מכל העולם, שרק רוצים לטעום קצת מההצלחה הכלכלית של תושביה.

עבודה באנגליה - מנצ'סטר

עוד עיר גדולה ומרכזית, שמרכזת בתוכה את מרכז התרבות הגדול באנגליה. האמנים הגדולים ביותר בתחום המוזיקה יצאו מגבולות מנצ'סטר. בנוסף לאוהבי התרבות מנצ'סטר מהווה בית לגלריות ומוזיאונים רבים שיפתחו לכם את בלוטות התרבות והעניין. וכמובן לאוהבי הכדורגל, מנצ'סטר היא ביתה של קבוצת הכדורגל המפורסמת “מנצ'סטר יונייטד”, מה שמושך הרבה אוהדים מכל העולם להגיע ולצפות בשחקנים האהובים עליהם על המגרש.

עבודה באנגליה - בירמנינגהם

העיר השניה בגודלה באנגליה ומאוכלסת במעל למיליון תושבים, היא אחת הערים החשובות ביותר באנגליה. האופי המיוחד של בירמינגהם כולל שייט בתעלות הפרוסות על פני כל העיר, כך ניתן לראות את היופי של העיר ממבט מיוחד. בירמינגהם ידועה בתור עיר שוקקת חיים אשר מתקיימות בה תמיד ירידים ותערוכות של תצוגות אמנות ושל תכשיטים מיוחדים.

עבודה באנגליה - וויילס

ווילס היא אחת הערים של הממלכה המאוחדת של בריטניה. וויילס ידועה בעיקר בשל הנופים והמראות המרהיבים שנמצאים בשטחה. היא בעצם מדינה שמאגדת בתוכה ערים קטנות ונחמדות שמושכות אליה תיירים רבים ועסקים רבים מכל העולם. משום שווילס היא אי, תוכלו למצוא בה ערי חוף רבים שמציעים מגוון רחב של פנאי ובילויים מה שגם מושך המון תיירות פנים וחוץ.

כמובן שאנגליה היא לא מדינה קטנה, היא הגדולה ביותר מבין מדינות הממלכה המאוחדת והיא מאכלסת בתוכה יותר מ49 מיליון תושבים. לכן תוכלו למצוא ערים מעניינות ומגוונות בכל המדינה.
חשוב לזכור שהמטבע המקומי הוא הלירת שטרלינג, שזה המטבע החזק ביותר בעולם. אנגליה מסרבת להיכנס לאיחוד האירופאי, דבר שנותן לה מין "עילוי" על פני שאר מדינות אירופה. ישראלים רבים בוחרים ב עבודה בחו"ל באנגליה, כמובן שהכלכלה החזקה עוזרת בכך, אבל גם המדינה עצמה, שיכולה לשבות כל לב מושכת אליה מהגרים רבים.
ואם עבודה באנגליה פחות מדברת אליכם ואתם רוצים רק לבוא וליהנות מהמדינה הזאת, אטרקציות לא חסרות – הסיפור המפורסם של רובין הוד מסופר על היערות של אנגליה ולהגיע למקומות המקוריים האלו יכולה להיות חוויה. כמובן שעצם השהות בלונדון תספק לכם הרבה אקשן ובילויים בכל שעות היום, אך אם אתם רוצים קצת להתרחק מהעיר, כדאי לבקר בצפון המדינה, מקום שאליו פחות תיירים מגיעים. תמצאו שם מרחבים עצומים של יערות ירוקי עד, הרים הנישאים לגובהים רבים והרבה מקומות בשביל למצוא קצת שקט בבקתה על שפת אגם בתוך יער עבות.
לסיכום, עבודה באנגליה טומנת בחובה יתרונות רבים, רבים מזמן גילו את מדינת-אי הזאת והצליחו להגשים את חלומם, עכשיו תורכם לטעום מההצלחה!

Comments are closed.