עבודה באוסטרליה

אוסטרליה, אחת המדינות היפות ביותר. מדובר באי הגדול בעולם, או שניתן לומר היבשת הקטנה בעולם כ- 8 קמ"ר! אם החלטתם לטוס לעבודה באוסטרליה כדאי שתכירו קצת את המקום.

עבודה באוסטרליה - נתונים

חלוקה: אוסטרליה מנוהלת ע"י פדרציה אחת אך היא מחולקת ל 5 אזורים שונים שבכל אחד יש ראש ממשלה משל עצמה. החלוקה היא- ניו סאות וואלס(סידני), ויקטוריה (מלבורן),קווינסלנד (ברייסבין), אוסטרליה הדרומית(אדלייד) אוסטרליה המערבית(פרת).
שפה: אנגלית
עיר בירה: קנברה.
כמות תושבים: 21 מיליון איש.
מטבע: דולר אוסטרלי שווה כ- 3.7 שקל.
ויזה: ישראלים חייבים בוויזה בכדי להיכנס לאוסטרליה, תהליך ההוצאה הנו פשוט ונעשה ע"י אחד מחברות הנופש. עלות ההוצאה היא כ 40 דולר אמריקאי. יש להביא מסמכים ותלושי משכורת בכדי להגדיל את הסיכוי לקבלת הוויזה.

עבודה באוסטרליה - תנאים

מיקום: אוסטרליה הנה מדינה ענקית ומחולקת כמו שכתוב לעיל וניתן למצוא עבודה רווחית בכל עיר ביבשת הזו. עם זאת ניתן לומר כי רוב העבודה מרוכזת בסידני ובמלבורן שם תרבות הצריכה היא מהגדולות בעולם, ואפשר להרוויח המון כסף בזמן קצר.
מגורים: המגורים שהחברות מספקות באוסטרליה הם גדולים מאוד ומרווחים. בדר"כ המגורים הם לא במרכז העיר אלא בפרברים, אך דרכי ההגעה לקניונים מהירות ונגישות. כך אתם מקבלים גם מקום איכותי וגדול לגור בו וגם דרכי הגעה נוחים מאוד.
אחוזים: ברוב החברות באוסטרליה האחוזים הניתנים הם בין 20 ל 30 אחוז תלוי במכירות ובחברה.
שעות העבודה: שעות העבודה באוסטרליה הן ללא ספק הכי נוחות שיש. העבודה בקניונים מתחילה בשעה 9 בבוקר ונמשכת רק עד 6 מה שנותן שפע של זמן פנוי. היתרון הנוסף בכך הוא שאתם לא עובדים מצאת החמה עד צאת הנשמה וכך יש לכם הרבה יותר כוח להישאר לתקופה ארוכה יותר.
שכר: השכר הוא מהגבוהים בעולם. שעות העבודה הנמוכות יחסית למקומות אחרים לא גורעות מהסכומים. משכורת ממוצעת בעבודה בחו"ל באוסטרליה היא- 5,000 דולר.

עבודה באוסטרליה - פנאי

אוהבים שמש ים ובחורות זה המקום בשבילכם!
חופים: באוסטרליה תוכלו למצוא את החופים הכי יפים בעולם! כמות החופים היא אדירה מכיוון שהיבשת הזו היא בעצם אי. כל הערים המרכזיות יושבות לצד האוקיינוס כך שבכל מקום אשר תבחרו יהיה לכם ים. בנוסף תרבות הים היא מהגדולות בעולם. תוכלו לגלוש, לראות המון בחורות משתזפות, ולשחק מטקות בכל יום! זו היא דרך מצוינת לסיים יום עבודה.
נופים: באוסטרליה הנופים הם פשוט עוצרי נשימה. בימי החופש שלכם תוכלו ללכת לטייל ברחבי העיר ואם תעשו מאמץ קל ותקומו מוקדם בבוקר תוכלו להגיע בעזרת הרכבת למרחבים עצומים ולשטחים אשר מוכרזים כפלאי עולם. ישנו ושילוב של ירוק וחום רב באוסטרליה, מה שיוצר נופים מדהימים.
ערב: כמו שאתם כבר יודעים בשעה 5 נסגרים הקניונים ומתחיל הזמן ליהנות מהפאבים וחיי הלילה המקסימים. בשעה 6 כבר תראו את כל המסעדות המועדונים והפאבים גדושים באנשים מכל הסוגים ובכל הגילאים. זה פשוט מדהים ביופיו.

Comments are closed.