לעבוד באירופה-טיפים

כל מדינה בה תשהו תצטרכו להתאים את עצמכם לקהל היעד שבה. "ברומא התנהג כרומאי" גם תקף לגבי העבודה בחו"ל מסוג העגלות. אנשים רבים החוזרים מהעבודה בארה"ב או מעבודה באוסטרליה מגיעים ומתחילים עם העבודה באירופה חושבים שהדרך תהיה קלה, אך ישנה טעות בידיהם. האירופאים הרבה פחות מצועצעים מהאמריקאים ואליהם צריך לפנות בנימה יותר מאופקת ועדינה, אמנם קשה יותר לעצור אותם, אבל אם מתחבבים עליהם המכירה היא כמעט בטוחה, ולא בדומה לשיטת המכירה האחרת.
רבים הם העובדים באירופה אשר בהתחלה לא יודעים איך להתמודד עם האוכלוסייה המקומית, אבל לאחר תקופת המשבר הגדול שנעה בין 3 שבועות לחודש וחצי ההלם נעלם ואת מקומו תופסת התאקלמות רצינית, רק צריך לתת לזה זמן ולא להישבר על ההתחלה. לאחר שלב השבירה האופי האירופאי של קהל היעד נראה הרבה יותר ידידותי ואף מתחיל להיות נוח עד מאוד, זה הכל עניין של תפיסת השיטה.
לא כל המדינות האירופאיות הן מדינות בהן ניתן לעשות כסף… בשנים האחרונות מאז המשבר הכלכלי, אירופה כולה קורסת תחת חובותיה ההולכים וגוברים. אילולא המדינות המחזיקות את היבשת הזו גרמניה ואנגליה אירופה כולה הייתה נכנסת לתוהו רציני, לכן חשוב לעשות בירורים מעמיקים עוד לפני בחירת היעד המבוקש והאם הוא נמצא באזורים טובים מספיק כדי להצליח ולעשות כסף, כל עוד מקום העבודה החדש לא נמצא בגבולותיה של גרמניה או אנגליה. כל העובדים באירופה ניזונים לרוב מחוויות מסעירות ומהנות, אך חשוב לזכור את המטרה הבסיסית לשמה נועדה הטיסה לאירופה והיא הכסף. חוויות נמצאות סביבנו תמיד, לא משנה מהו המקום בו נעבוד, אבל העובדים באירופה חייבים לקחת בחשבון שהם יכולים להגיע למקום שהוא לא יציב כלכלית וחבל, כי באירופה הרבה יותר קל להישבר גם בגלל המרחק הגיאוגרפי וגם בגלל אופי האוכלוסייה שהוא לא כל כך דומה לאופי הישראלי שאנחנו מכירים, אז לפני החיפזון לטוס, כדאי בדוק את השטח לעומקו.

Comments are closed.