למה כדאי לחפש עבודות בארה”ב בעיר ניו יורק.

ניו יורק, או התפוח הגדול אם תרצו היא עיר הערים, מרכז העניינים ובאמת שלאף עיר על הגלובוס אין את היהירות המספיקה להגדיר עצמה כבירת העולם כמו לעיר ניו יורק ואתם יודעים מה, זה בצדק. יש מגוון רחב מאד של סוגי עבודה בארה"ב בעיר מעגלות, הובלות, מלצרות, שיפוצים, מנעלונות ועוד… אין דבר יותר חלומי מלהסתובב בשעות הפנאי בשדרה החמישית ופשוט להרגיש מלך העולם או ולהציץ מהחלון רגע לפני שנרדמים ולראות את פסל החירות המשגע ואם ממש התמזל מזלכם אז אולי גם לגור ליד הסנטרל פארק ובלילות לצאת לשוטט ליד הטיימס סקוור. בקיצור החלום.

איפה הקאץ'??
אם תתעוררו רגע מהחלום האמריקאי המצוץ שיצרתם לעצמכם תגלו לדעת שרוב סוגי העבודה בניו יורק עבור ישראלים הם פחות זוהרות כמו שזה נדמה לכם. קצב החיים של העיר זאת הוא כל כך תוסס, מהיר, מנוכר וחסר מנוחה. הניו יורקים דיי מתעניינים רק בדבר אחד וזה- הם עצמם. הצפיפות של העיר לא מתאימה לכל ישראלי, הרי שאנחנו שרובנו רגילים לחמימות ותחושת משפחתיות ולחיים כחלק מחבר'ה ולא בתוך בדידות וניכור שהם חלק בלתי נפרד מהעיר הזו. האטימות של התושבים ואינדיבידואליות ששורצת במקום הזה יוצרת קשה להרבה מאד אנשים.
אם החלטתם בכל זאת להשתלב באחת מהעבודות בארה"ב כדי להתחיל זאת עם חבר ולא לבד. רצוי להגיע למקומות שיש בהם כבר הרבה ישראלים ולעבוד בחברות שיש להם מוניטין כלשהו בארץ וכך תוכלו למזער את הסיכונים שלכם ולהגדיל את אחוזי ההצלחה

Comments are closed.