טיסות לחו”ל כדי לעבוד

טיסות לחו"ל לשם עבודה לחו"ל

אחרי שבחרתם יעד אליו אתם רוצים לטוס לעבודה בחו"ל זה הזמן לבדוק עלויות טיסה. קודם כל אם ישנם אנשים שאתם מכירים שטסו לעבודה בחו"ל במקום אליו אתם טסים, דברו איתם על מנת לקבל אומדן של העלויות, כדי שלא תשלמו הרבה מידיי או לחילופין מחיר זול באופן מוגזם ואז יתברר לכם שהזמנתם טיסות לחו"ל על מטוס מתפרק, בלי אוכל, שירות וכדומה.

עבודה בחו"ל - טיסות לאירופה

עבודה בחו"ל ליעדים קרובים כמו באירופה לא דורשות הכנות ספציפיות לקראת הטיסה, מספיק שתקבלו החלטה בנוגע לתאריכים, תבדקו שהדרכון בתוקף וזהו אתם מוכנים להמראה. טיסות לעבודה באירופה עדיף תמיד להזמין ברגע האחרון אם הדבר מתאפשר לכם. טיסות לאירופה עולות בין 150 ל-900 דולר תלוי ביעד ובתאריך הטיסה.

עבודה בחו"ל – טיסות לצפון אמריקה

אם החלטתם לטוס לעבודה בצפון אמריקה כגון עבודה בארה"ב או עבודה בקנדה עלות הטיסה היא בין 900 ל- 1,500 דולר. בניגוד לטיסות לחו"ל ליעדים קרובים כמו למשל יבשת אירופה, טיסות לארה"ב או טיסות לקנדה רצוי להזמין מבעוד מועד על מנת להוזיל במחיר. ברגע שמדובר בטיסה למטרת עבודה בחו"ל רצוי להזמין טיסה דרך סוכן נסיעות כי הסיכויים שתשנו את תאריך החזרה גבוהים מאד ולרוב סוכניות נסיעות מאפשרות הטבות בנוגע לנושאים הקשורים בכרטיס פתוח לשנה, או שינוי ראשון חינם וכדומה. אל תשכחו לפני שאתם מזמינים טיסה לארה"ב לוודא שיש לכם אשרה מתאימה להיכנס לגבולות המדינה.

עבודה בחו"ל – טיסות ליעדים אקזוטיים

מאד שכיח בעשור האחרון שישראלים טסים לעבודה בחו"ל ביעדים אקזוטיים כגון: עבודה בדרום אמריקה,עבודה במרכז אמריקה,עבודה במזרח הרחוק או עבודה בדרום אפריקה. ליעדים אלו ההכנות לקראת הטיסה קצת שונות. חשוב מאד לעשות את החיסונים המתאימים, לבצע ביטוח רפואי מקיף יותר הכולל מנעד רחב יותר של מחלות שצפוי להיתקל בהם. גם הזמנת טיסות ליעדים אלו עדיפה על ידי סוכן נסיעות כיוון שהם רחוקים.

קיימות טיסות לחו"ל ישירות, סדירות, טיסות מעבר וטיסות צ'רטר. טיסות צ'רטר הן הטיסות הזולות ביותר והן טיסות על בסיס מקום פנוי. כמו כן טיסות אלה בעלות שירות עבור הנוסע פחות אדיב. טיסות ישירות הינן טיסות יקרות יותר כיוון שאין תחנות ביניים, ברוב המקרים טיסות ישירות לחו"ל נוחות הרבה יותר מטיסות עם קונקשניים אבל יחד עם זאת טיסות ליעדים רחוקים מצריכות לפעמים הפסקה אחרי כמה שעות לחילוץ האיברים. טיסות עם עצירות ביניים זולות יותר מטיסות ישירות, ככל שיהיו יותר עצירות כך הטיסה תהיה יותר זולה.
כשאר מדובר בטיסה לשם עבודה בחו"ל עדיף להזמין אותה דרך סוכן נסיעות כיוון שברוב המקרים יחלו בה שינויים.

Comments are closed.