עבודת אבטחה באירופה

לאלה מכם המעוניינים להרוויח ביורו, לעשות עבודה מאוד דומה לעבודה שתמצאו בארץ בתור חיילים משוחררים, אבל לעבוד באווירה אחרת, עבודה בחו"ל ממש פה מעבר לפינה, עבודת אבטחה באירופה היא עבודה שאולי כדאי לכם לחשוב עליה בחיוב.
ישנן מס' חברות המעסיקות צעירים שמעוניינים לעבוד באבטחה באירופה, העבודה נעשית בבתי כנסת, שדות תעופה, שכונות יהודיות ועוד. אחד הגופים הראשיים המעסיקים את הצעירים הישראלים שרוצים לשלב עבודה וחוויה הוא "אל על", בכל שדה תעופה בחו"ל בעצם, הביטחון באגף של "אל על" נעשה ע"י ישראלים שבעצם הגיעו לראיון העבודה כאן בארץ במטרה לטוס בסופו של דבר לאיזו שהיא מדינה באירופה (בדר"כ עפ"י בחירתם) ולעבוד בשדה התעופה שם בתור מאבטחים.
אז בשביל להגיע בעצם לעבוד באבטחה באירופה אצל "אל על" עוברים את אותו תהליך שעוברים העובדים ה"רגילים" שעובדים כאן בארץ, קורות חיים, ראיון עבודה, כמה מיונים וקורס שמהלכו עוברים את ההכשרה הדרושה.
יש לציין שחותמים על חוזה עבודה לשנתיים. מקבלים דירה, הטבות ותנאים מיוחדים והשכר לא רע בכלל.
העבודה באירופה בתחום האבטחה היא במשמרות (כמו בארץ) 8 שעות עבודה במשמרת, כמובן ישנם כמה ימי התארגנות לפני שמתחילים לעבוד, מתרגלים למדינה החדשה, לאנשים, לדירה.
כל מדינה באירופה שתבחרו תיתן לכם את החוויה המדהימה הזאת בין אם עבודה ברוסיה , אנגליה, אוסטריה, צרפת, איטליה וכו'. תהפכו להיות חלק מתושבי המדינה, תכירו את כל המקומות של המקומיים, יהיו לכם חברים חדשים, אולי תכירו אפילו בן/בת זוג אירופאים ותכירו תרבות אחרת ומעניינת מקרוב.
אבטחה באירופה יכולה לתת לכם באמת הרבה, גם תוכלו לחסוך כסף יפה (תרוויחו עפ"י השכר באותה מדינה – ביורו), תחיו במדינה אחרת, תעבדו בצורה מסודרת, תכירו אנשים, חברים ותאספו המון חוויות.
כמובן שיש גם הרבה הטבות – כרטיסי טיסה על חשבון החברה לכל מיני יעדים בעולם, ישנן הרבה אופציות של קידום – להיות מנהלים, להיות אחראי משמרת וכמובן עם כל קידום גם מרוויחים יותר בהתאם.

Comments are closed.