עבודה בצרפת

דוברי צרפתית? מרגישים שצרפת יכול להיות הבית שלכם? אתם מתים על קרואסונים ובגטים? אז עבודה בצרפת כנראה תענה על מבוקשכם.
צרפת ידועה כבר הרבה שנים בתור אחת המדינות המרתקות והמעניינות ביותר בעולם, אבל האם זה אומר שמבחינת עבודה היא גם תענה על הציפיות? צרפת היא חלק מהאיחוד האירופאי ולכן הכלכלה שלה מאוד יציבה והמטבע כמובן הוא האירו שהוא מטבע מאוד חזק ויציב גם הוא. היופי בעבודה בצרפת הוא שכל עניין העגלות הוא מאוד בתולי, ישראלים לא נכנסו לצרפת עם עניין המכירות אלא רק בשנים האחרונות, לכן אנשים עוצרים, מתעניינים וגם קונים. חוץ מהתושבים המקומיים כמובן מגיעים לצרפת מיליוני תיירים בכל שנה שמגיעים כמובן בין השאר גם בשביל לעשות קניות.
אז לאילו ערים כדאי להגיע בעבודה בצרפת:

עבודה בצרפת - פריז

עיר הבירה המפורסמת של צרפת, יעד נחשק מאוד לתיירים מכל העולם, מגדל אייפל, השאנז אליזה, המוזאונים המפורסמים, בתי הקפה הקטנים. כל הדברים הללו ידועים בכל העולם. פריז היא עיר שוקקת חיים ולא יהיה חסר לעשות בימי החופש שלכם בוודאות.

עבודה בצרפת - מרסיי

מרסיי היא העיר השנייה בגודלה בצרפת, היא נמצאת בדרום מזרח המדינה והיא בעצם מהווה את מרכז המסחר והתעשייה בצרפת, וגם נחשבת בתור מרכז למסחר בכל אירופה ובים התיכון. במרסיי תוכלו למצוא אוכלוסיה מאוד עשירה, בתים גדולים על הים, אוכלוסיה שחיה ברמת חיים גבוהה מאוד ובפרברי העיר תמצאו כפרים קטנים ונחמדים שממוקמים על צוקים. זה מקום פסטורלי שמושך אליו המוני תיירים.

עבודה בצרפת - ניס

עיירת החוף ניס, נמצאת ממש על שפת הים התיכון, ומסביבה נמצאים הרי האלפים. ניס ממוקמת בדרום המדינה והיא אחת הערים הבולטות ביותר באירופה בתור אתר נופש יוקרתי ומרכז תיירות מרכזי בצרפת. רוב הכלכלה של ניס מתבססת על התיירים העשירים שמגיעים מכל העולם ושוהים במלונות היוקרה של העיר. גם חיי הלילה של ניס הם מהמפורסמים בעולם ולכן לא יהיה לכם אף ערב משעמם.

חוץ מהערים המרכזיות הללו כמובן יש עוד כמה מוקדים שבהם אפשר לעבוד ולהרוויח כסף, אך בעבודה בצרפת , חשוב מאוד לבדוק היטב לאן בדיוק אתם מגיעים. צרפת היא מדינת עולם ראשונה ומפותחת לכל דבר, אך ישנם הרבה אזורים כפריים, מרוחקים מכל דבר והאוכלוסייה שם לא איכותית כמו במקומות המרכזיים ולא כדאי להגיע לאזורים אלו.
עוד דבר שמייחד את צרפת והתרבות הצרפתית, שתיהנו ממנו בוודאי בעבודה באירופה זהו תרבות האוכל, האוכל הצרפתי ידוע בכל העולם בתור חלק עיקרי מהתרבות הצרפתית. המנות העיקריות שמוגשות בצרפת הם מאכלי הגורמה – גבינות ויין ושם מאכלים אלה נחשבים מהמשובחים בעולם. בבוקר בתי הקפה יהיו מלאים בסועדים שיאכלו מאפים כמו קרואסונים ובגטים, וארוחת הערב היא הארוחה העיקרית – כוללת 4 מנות וקינוח. תתרגלו לאורך החיים הראוותני הזה, כי כך האוכלוסייה המקומית מתנהלת וחיה.

בקרב הישראלים רצות הרבה שמועות על הצרפתים ועל ההתנהגות שלהם, רבים נרתעים מעבודה בצרפת משום שלפעמים הם יכולים להיראות “סנובים” או “עם האף למעלה”, אך לאחר שתגיעו למקום הזה, תראו שהצרפתים הם אנשים חמימים, אוהבי אדם ובמיוחד אוהבי קניות. לאחר שתלמדו את הצורה הנכונה לדבר אתם, תוכלו לכבוש את לבם בלי בעיות וגם להתאהב באנשים ובמקום בעצמכם.
לסיכום, למי שרוצה להגיע למקום שנמצא ממש כאן במרחק של כמה שעות טיסה, ליהנות מאורך חיים אירופאי, להרגיש מלכי העולם ברחובות הקסומים של פריז וליהנות מאוכל טוב, קניות טובות וכמובן כסף מדהים, כדאי שתחשבו על עבודה בצרפת בתור אופציה! כמובן שהעבודה בצרפת היא לדוברי צרפתית בלבד – הצרפתים לא אוהבים לדבר אנגלית כל כך

Comments are closed.