עבודה באירופה-עבודה באירלנד

אי פעם חלמתם איך זה יהיה לחיות באי שמורכב מנופים ירוקים, הרים מושלגים, נהרות מדהימים, צוקים, צבעים, מראות עוצרי נשימה, מוזיקה אינסופית וכמובן בירה שלא נגמרת??
אם כן, אירלנד היא בהחלט המקום בשבילך!

עבודה באירלנד – למי זה מתאים?

עם עבודה באירלנד תוכלו להיות חלק מהמקום עוצר הנשימה הזה, ליהנות מהתרבות העליזה שלה וגם תוכלו ליהנות מהכלכלה החזקה שלה.
אז בדר"כ צעירים ישראלים אחרי הצבא ולפני הלימודים אוהבים לצאת, לטייל, למצוא מקומות מיוחדים, לחקור, ליהנות ובעיקר להרגיש חופשיים. בשביל לממש את הטיול המושלם שלך, צריך לחסוך הרבה מאוד כסף, לטחון במלצרות או לעשות מועדפת חצי שנה ולהתנוון בדרך או איזה עבודה מזדמנת אחרת בשכר מינימום שזה אומר שבשביל טיול נורמלי אתה צריך לעבוד לפחות חצי שנה וזה עוד במקרה הטוב.
ו.. מה אם אפשר לשלב בין הדברים? לעשות כסף, הרבה כסף, אותו כסף שתעשה בשנה של עבודה בארץ, תוכל לעשות ב-3 חודשי בעבודה בחו"ל ולא רק זה, אתה תעשה את הכסף הזה כשמסביבך נופים מטורפים, אנשים שבחיים לא חשבת שתכיר ותהיה בניהם ורחוק מהבית.. שזה בתכלס חוויה מטורפת בעצמה.

עבודה באירלנד – למה דווקא אירלנד?

קודם כל, הכלכלה כמובן. הכלכלה באירלנד היא מהמפותחות בימינו והמצב הכלכלי של רוב האוכלוסייה טוב מאוד. המטבע באירלנד הוא יורו, מה שנותן יתרון מטורף על פני מדינות אחרות, אתה מרוויח ביורו, מטבע ששווה פי 4 יותר משקל. דבר שני, האווירה המחשמלת באירלנד שמפורסמת בעולם, בעיקר בדבלין עיר הבירה. אירלנד ידועה בתור מדינה שגאה בהרגלי השתייה שלה, בעיקר בירה. פאבים אירים יש בכל העולם, יש שם מוזיקה בכל מקום ואנשים מחויכים שהולכים ברחובות. איזה מקום לחיות בו! וכמובן, הנופים, הסביבה שבה אתה חי בין הרים שנראים כאילו יצאו מאיזה אגדה על נסיכים וטירות, הירוק המדהים והאווירה המנצחת.

עבודה באירלנד – במה לעבוד?

תוכלו למצוא באירלנד את מגוון העבודות הידועות, כדאי לבחור את העבודה לפי האישיות שלך, מה שהכי מתאים לך כנראה שבעבודה הזאת גם הכי תצליח. העבודות המפורסמות ביותר הן:

# מכירות בעגלות בקניונים: התחום הידוע ביותר. אתם מרגישים שתוכלו למכור? יש לכם ביטחון עצמי? כנראה שתצליחו בתחום המכירות בעגלות. כמובן שיש מגוון של מוצרים שאפשר למכור – מוצרי ים המלח המפורסמים, מיישרי שיער, איפור מינרלי ועוד ועוד.

#ציורי שמן: בעבודה זו, אתם בעצם עוברים מדלת לדלת, ומוכרים ציורי שמן. זו גם עבודה שיכולה להגיע לסכומים יפים ומרשימים. בחו"ל מעריכים אמנות הרבה יותר מבארץ.

# הובלות: מובינג, מי שלא מתחבר למכירות יכול לעבוד בתחום ההובלות. עבודה באירופה מסוג זה היא עבודה יותר פיזית אבל משתלמת מבחינה כספית.
עכשיו רק נשאר למצוא את החברה המתאימה לך ביותר, לקנות כרטיס ולצאת לחוויה של החיים שלך,
בהצלחה!

Comments are closed.