עבודה באירופה-הולנד

אז אם כבר החלטתם לטוס לעבוד בעגלות בחו"ל, והחלטתם על אזור שלא יהיה רחוק מדי מהבית, אבל עדיין להרגיש את החוויה של חו"ל, להרוויח כסף, ליהנות ולחוות הרבה בו זמנית, כדאי ללכת למקום החם ביותר, הולנד. אירופה עוברת שינוי משמעותי בשנים האחרונות, אם זה התאסלמות רבה מצד המון מדינות בכל היבשת, או אנשים שלא מקבלים את היותנו ישראלים בצורה הפתוחה ביותר, לכן כשאתם בודקים את האפשרויות שלכם לגבי עבודה באירופה , כדאי להגיע למקום בו תרגישו הכי בטוחים והכי בבית. עבודה בהולנד תיתן לכם את המענה הזה וה"בית" הזה. ההולנדים ידועים בפתיחות ובגישה הטובה שלהם, הם תמיד אהבו אותנו הישראלים ולכן עבודה בהולנד היא הבחירה הטובה ביותר ממדינות אירופה.
הולנד יכולה ללמד הרבה את שאר מדינות אירופה, היא נוקטת בגישה הרבה יותר ליברלית וזה לאו דווקא בגלל שמריחואנה חוקית שם, אלא גם האווירה שהמדינה נותנת לך – אתה יכול להיות נטול דאגות ולהרגיש חופשי לבטא את עצמך ולחיות בצורה שאתה רוצה במדינה הזאת וכשאתם מגיעים לעבוד במקום שהוא ממש לא דומה לבית שלך, בלי המשפחה והחברים הקרובים, עדיף שתעשו זאת במקום שבו תוכלו להיות עצמכם ולהרגיש את החופש שבחו"ל ביחד עם העבודה האינטנסיבית.

האירופאים ידועים בגישה הקצת מתנשאת שלהם, הם אנשי חברה שחיים בצורה קצת "פלצנית", ורבים לא אוהבים את הגישה האירופאית, במיוחד כשאתה חי בניהם ובמיוחד כשהם הלקוחות שלך, בעבודה בהולנד אתה לא מרגיש את הגישה הזאת, הם משלבים בצורה מושלמת את הגישה הטובה והפתוחה, ביחד עם חברה וממשלה מסודרת. בכל זאת, יש סיבה שהולנד מושכת אליה בכל שנה מיליוני תיירים מכל העולם, שמגיעים לכל אורך השנה, גם בקור וגם בחום, כן מרכזי התרבות, המוזיאונים והגלריות עוזרות בכך, אבל חובבי האמנות לא היו מגיעים וממשיכים כך לאורך השנים אם המקום לא היה משרה כזו אווירה מדהימה שרק גורמת לאנשים לחזור עוד ועוד.

עבודה בהולנד – אז איך זה הולך

כמו בכל העולם, עבודה בעגלות היא עבודה מאוד קשה, מאתגרת ואינטנסיבית מכל הבחינות, קודם כדאי להסתכל על עצמך ולשאול את עצמך אם אתה מוכן לעבוד קשה, להתחלה מאוד קשה, להיות רחוק מהבית ולהיות מוכן לכך שלא יהיה קל בכלל. לאחר שחקרתם את העניין, חשוב לבדוק טוב טוב לאיזו חברה אתם מגיעים, מי הבעלים של החברה, לדבר עם אנשים שעובדים שם ולראות שהתנאים שמובטחים לכם באמת ימומשו. גם אם החברה נראית לכם ממש אחלה, כדאי לבדוק באילו קניונים הם עובדים כדי לוודא שאתם לא מגיעים למקום שכוח אל. הבדיקות האלה יחסכו לכם הרבה כאבי ראש בהמשך.
אל תשכחו שבעבודה בהולנד אתם מרוויחים באירו, והמחיה יותר זולה מאשר בארץ, לכן לאחר שאתם כבר מכירים את העבודה, מצליחים למכור ומתייצבים מבחינת המשכורת, תוכלו לחסוך כסף גדול בזמן קצר מאוד יחסית לארץ.

עבודה בהולנד – למי זה מתאים

אין הגדרה לאדם שהגיע והצליח בצורה יוצאת דופן בעגלות. גם אדם שבדר"כ אין לו הרבה כוח שכנוע יכול ללמוד את העבודה ולגלות שהוא טוב בתחום הזה. חשוב להגיע עם הרבה מוטיבציה, ביכולת להתמיד ולהמשיך לעבוד גם אם קשה, כמובן אופטימיות זה אחד הדברים החשובים ביותר, ולא רק לעבודה הזאת ספציפית גם בשביל לחיות את החיים בצורה הטובה ביותר!

עבודה בהולנד - לסיכום

עבודה בחו"ל זהו תחום גדול מאוד, מבלבל ומרגש בו זמנית, זה דבר שלא תוכלו לעשות בכל שלב בחייכם, ותוכלו להגיע ולחיות כמעט בכל מקום שתבחרו, לכן אל תקשיבו למה שאנשים אומרים לכם ולכל השמועות שרצות כי אז בחיים לא תדעו מה לעשות. תראו קודם כל מה אתם רוצים, לאן אתם חושבים שכדאי לכם להגיע, ואז תוכלו להמשיך ולחקור את הדברים יותר לעומק.
אז אם אתם מחפשים מדינה יציבה מבחינה כלכלית, מחפשים מקום שירחיב לכם את האופקים מבחינת ידע של תרבות והיסטוריה ומחפשים לעשות הרבה כסף וליהנות תוך כדי, תגיעו לעבודה בהולנד וממש לא תצטערו!

Comments are closed.