עבודה באירופה-איטליה

כסף, תרבות ונימוס – שלושה מהדברים הראשונים שעולים לי בראש כשאני שומעת על עבודה באירופה. פיצה, אספרסו ורומיאו ויוליה – שלושה מהדברים הראשונים שעולים לי בראש כשאני שומעת על עבודה באיטליה. אין ספק שאיטליה נשמעת כמו מקום אידיאלי לעבוד בו, האיטלקים הקלילים, שעות העבודה הנוחות באירופה והעובדה שאיטליה כארץ המגף היא פשוט מקום נוטף היסטוריה סוחפת. בין אם במכירות ציורי שמן ועגלות או בכלל כאופר, איטליה מלאה באפשרויות שמתאימות לכל אדם.

עבודה באירופה – השפה האיטלקית

בכל עבודה באירופה יש יתרונות וחסרונות, בעבודה באיטליה יש יתרון מאוד בולט שהוא השפה האיטלקית. אין ספק שהאיטלקית נמצאת בראש השפות היפות המדוברות בעולם ולמזלם של אלו שעובדים באיטליה, היא גם בין הקלות ללמידה לכל מי שיש לו אוזן מעט טובה לשפות. חשוב לזכור שאומנם האנגלית של האיטלקים לא בשמיים מבחינת רמה, אבל הם מספיק אדיבים ומוכנים לעשות את האקסטרה מייל כדי שגם אם יש בעיה בתקשורת תוכלו לפתור אותה (לפעמים אפילו בשפת הסימנים), עד שתהפכו את האיטלקית לבסיסית ואפילו טובה, לפחות.

עבודה באירופה - הנופים של איטליה

בעבודה באיטליה תמצאו הרבה ימי חופש ושעות פנאי במהלך היום, אלו הן השעות היפות ביותר של חווית העבודה באירופה. הקולוסיאום, מגדל פיזה, הותיקן, הגלריות, הריסות פומפיי, הגונדולות, יש כל כך הרבה מה לראות ולפעמים זה אפילו מרגיש כאילו אין מספיק זמן, בקיץ אפשר לטייל בכרמי היין של מחוז טוסקנה – ביניהם קיאנטי, היין האיטלקי המפורסם בעולם. בחורף אפשר לעשות סקי בהרי האלפים. בכל תקופה בשנה ניתן לקחת שבוע של חופש ולטייל בשוויץ, צרפת, אוסטריה, ובכלל, בכל האזור.

עבודה באירופה - אופי העבודה באיטליה

בניגוד למקומות אחרים הנפוצים בעבודה בחו"ל , העבודה באירופה מבחינת שעות היא מאוד נוחה, העבודה באיטליה ביחס לשאר אירופה, אפילו יותר נוחה. עם 38 שעות עבודה שבועיות, יתאפשר לכל מי שמגיע לשם ליהנות מעצם החוויה של המגורים באיטליה ולא רק העבודה בה. בין אם כקניינים ובין אם כמעסיקים, האיטלקים הם אנשים מקסימים, כך שלא משנה באיזו מהעבודות המוצעות תבחרו, אין ספק שהחוויה יוצאת דופן. מעבר לשעות העבודה הנוחות והאנשים המקסימים, הרווחים הם ביורו ולמרות היחלשות היורו בשנים האחרונות, אבל הוא עדיין יותר חזק מהדולר, וכמובן, מהשקל שאליו אנחנו רגילים פה בארץ.

עבודה באירופה - ובסך הכל?

משתלם מאוד לעבוד באיטליה, זהו אחד היעדים היחידים של עבודה באירופה שבאמת מאפשר לך ליהינות מכל העולמות ביחד. אלו שיגיעו לאיטליה ובאמת יחיו אותה, יראו שיש בה יותר מסתם פיצה וקפה. אלו הדברים הקטנים שבאמת עושים את איטליה למדינה הכובשת שהיא, אלה הטיולים ברחובות היפים בתום שעות העבודה, חיי לילה משגעים בלילה שלפני יום החופש, צבירת ידע של שפה חדשה ובכללי, להיכנס לתוך תרבות חדשה. כפי שאמרתי בהתחלה – משתלם.

Comments are closed.