עבודה בקנדה-עבודה בוונקובר

וונקובר העיר הציורית ביותר בקנדה עם נוף יפיפה, אוקינוס עצום, קו חוף בלתי נגמר ורמת חיים מהגבוהות בעולם. העבודה בקנדה החלה תופסת תאוצה בשלוש שנים האחרונות ונראה כי אחרי שסימנו טריטוריה, גם שם אנחנו הולכים להישאר עוד הרבה מאד זמן…

עבודה בוונקובר - על העיר עצמה

וונקובר היא ברית קולומביה הבריטית, מחוז במדינת קנדה. העיר נקראת על שמו של ג'ורג' ונקובר, קצין בצי הבריטי שחקר את האזור בסוף המאה ה-18. המטרופולין של וונקובר הוא הגדול ביותר במערב קנדה והשלישי בגודלו במדינה כולה.
עם למעלה מ-2.5 מליון תושבים וונקובר נבחרת כל שנה באופן קבוע לאחת משלוש הערים הטובות למחייה בעולם. העבודה בוונקובר היא הרבה מעבר לסתם פרנסה מדובר בחיים באחת מהערים היפות בעולם והירוקות ביותר, טבע משגע, שיט בנהרות רחבים, אתרי סקי הטובים על הגלובוס, עיר מודרנית מאד אך עם זאת עשירה בבנייה עתיקה ואדריכלות מרתקת, דאון טאון מפואר עם עשרות מרכזי קניות יהפכו את העבודה בוונקובר לחוויה שלא תשכחו לעולם.

עבודה בוונקובר - אלטרנטיבות תעסוקה

קנדה היא מדינה שמאד קל לקבל החלטה ופשוט לטוס אליה, אין צורך בויזה, הכרטיס הוא זול והיא מציעה מגוון עצום של אלטרנטיבות תעסוקה. אם לבכם אומר וונקובור, מעולה, עבודה במכירות, עבודה כמאבטחים, עבודה כאופר במשפחות יהודיות ומה לא?
וונקובר מכונה בפי רבים כ"צפון הוליווד" כ- 10% מהסרטים וסדרות הטלוויזה של הוליווד מופקים בוונקובר. לכן את החלום לעבוד בתעשיית הקולנוע באל.איי או בהוליווד אפשר להעביר לעבודה בוונקובר. חיי הלילה בעיר מגוונים מאד, הופעות חיות, ברים מעוצבים, פאבים רומנטיים או פסיכודליים מה שבראש שלכם ומעדוני ריקודים מהמושקעים שתזכו לראות, מגוון אפשריות הבילוי הללו מספקת עבודה בחו"ל וונקובר לאלה מכם שסצנת חיי הלילה מושכת אותם קצת יותר משגרת יציאות לילית.

עבודה בוונקובר - חברת "סי ספא"

חברת "סי ספא" עובדת מזה שש שנים בתחום העגלות, לפני כשנתיים נפתחה העגלה הראשונה של החברה בוונקבור וכעת מצוידים ב-8 עגלות ברחבי העיר ועוד כ-20 עגלות בשאר המדינה, נחשבת "מרוול ספא" לאחת מהחברות המצליחות בשוק.
העבודה בוונקובר בתחום המכירות הוכיחה עצמה כמשתלמת ביותר. החברה מחזיקה 6 עגלות של מוצרי ים המלח מבית היוצר של "סיקרט" ועוד שתי עגלות חדשות שנפתחו בחצי השנה האחרונה של מיישרי שיער. בעתיד הקרוב, כתוצאה של הרבה מוכרות עם ידע באיפור, נפתח עוד שתי עגלות של איפור מינרלי. למרות התעצמותה של החברה והצלחתה הפיננסית, מאור ואלעד הבעלים של החברה נשארו אותם קיבוצניקים צנועים שכל מרצם מושקע לעשות טוב לעובדים שלהם ולשמר את "החממה" אותם טיפחו שנים רבים.
אך ורק ח'ברה שרוצים לעבוד קשה, רעבים להצלחה, ומלאים במוטיבציה יצליחו בעבודה בוונקובר. העבודה היא מתישה ולא קלה בכלל ובגלל זה החברה שמה על דגלה את הפן ההכשרתי כחשוב ביותר על מנת להפוך את עובדיהם לסיילסמנים מהמובחרים שבתחום.
לא פחות חשוב מעבודה, הסביבה המשפחתית, האווירה החמה, האכפתיות והדאגה הם אלה שהופכים את החברה למשפחה אחת גדולה של אנשים שבראש ובראשונה הם חברים ואחר כך הם מוכרים שמגלגלים ערמות של כסף בין 20,000 אלף שקל בחודש ועד ל-50,000 אלף עבור מוכרים מנוסים.

החלטתם לעבוד בקנדה, מעולה, אל תחשבו פעמיים "סי ספא" בוונקובר זה הפתרון שלכם לעשות כסף טוב זמן ק-צ-ר!!!

Comments are closed.