עבודה בקנדה-עבודה באוטווה

אוטווה בירת קנדה, אומנם העיר הרביעית בגודלה אבל בכל זאת היא הבירה והגיע הזמן לתת לה את הכבוד הראוי לה. רגע לפני שאתם אורזים מזוודות וממהרים לטוס לטורנטו, מונטראול או כל יעד אחר, עצרו רגע, תעשו חושבים ותבחנו אופציות בעיר המטריפה הזאת, עבודה באוטווה כל מה שרציתם לדעת…

עבודה באוטווה - מידע כללי

אוטווה היא בירת קנדה ממוקמת בפרובינציית אונטריו ממוקמת על גדות אגם אוטווה.
העיר מונה כ-1.2 מליון תושבים ומתאפיינת באקלים קר, אוטווה היא הבירה השנייה שנמדדות בה הטמפרטורות הנמוכות בעולם, אחרי "אולן בטור" שבמונגוליה. השפות הרשמיות בה הן צרפתית ואנגלית.
כיוון שרוב תושבי העיר מועסקים על ידי הממשל הפדרלי הקנדי או בתעשיות היי טק מדובר בקהל מבוסס מאד של אנשים שהופכים את העבודה באוטווה להיות כה אטרקטיבית כמו שהיא. אוטווה היא עיר קטנה השרויה במצב כמעט תמידי של חגיגה, עם יותר מ-60 פסטיבלים וקרנבלים שנתיים המביאים אליה מגוון רחב של תיירים כל ימות השנה.

עבודה באוטווה - למה דווקא לעבוד איתנו

אחנו חברת "הרבל ספא" נמצאים בתחום מזה 7 שנים, בעלי ניסיון מוכח בעגלות ברחבי העולם, ארה"ב, קנדה ואירופה. אין ברצוננו למכור לכם להגיע אלינו, אנחנו נמצאים בעמדה שמאפשרת לנו לא להתפשר על העובדים שלנו וזו הסיבה למה החברה שלנו היא קטנה ומשפחתית, ההופכת את העבודה באוטווה העיר הרחוקה מעבר לים לחוויה יוצאת דופן.
הבעלים של החברה הם אורן ומיכל, זוג נשוי ממושב חיטים שבצפון אשר החלו את דרכם בדיוק כמוכם, רק עם מעט מידע, קצת אלטרנטיבות והמון המון מוטיבציה.
אחרי 4 שנים של עגלות בארה"ב, החלטנו למנף את העסק גם לקנדה כיוון שהתברר לנו אם הזמן כי הדולר הקנדי הרבה יותר יציב מאשר האמריקאי.
העבודה באוטווה מוכוונת בעיקר עבור חבר'ה צעירים, רעבים לכסף שרוצים להגיע לתקופה של חצי שנה פלוס. אין לנו צורך בעובדים שמתכננים לעבוד מספר חודשים מועט או חבר'ה שמחפשים את "החוויה" של עבודה בחו"ל , כיוון שאנו מאמינים שעל מנת להפוך להיות מוכרים תותחים תהיו חייבים לרכוש ניסיון ומיומנות שיאפשרו לכם להגיע למכירות גדולות שלמעשה בהם טמון הכסף הגדול.

עבודה באוטווה - מה מוכרים

יש לנו מגוון רחב מאד של מוצרים אותו אנו מציעים ללקוחותינו:
מוצרי ים המלח- מוצרים איכותיים שמרווחים את שמם הטוב כמוצר הנמכר ביותר בעגלות בזכות ולא בחסד. המוצרים הנם מבוקשים לאורך כל ימות השנה פונים לקהל של נשים וגברים כאחד.
מיישרי שיער- יש לנו בלעדיות על עגלות מיישרי שיער ב עבודה בקנדה . אנו חברת "הרבל ספא" החברה היחידה בעיר שמוכרת מיישרי שיער מבית היוצר של "קוריוליס".
כריות חימום- גימיק מעולה שעובד בערים קרות במיוחד.

העובדה שביכולתנו לעבוד עם מספר מגוון של מוצרים מאפשרת לעובדים שלנו להתמקד במוצר הנכון להם ביותר ובכך לממש את הפוטנציאל מכירתי שלהם במוצרים שהכי נכונים להם באופן אישי.
העבודה באוטווה היא שילוב בין חיים לצד נופים מרהיבים, גלריות אומנות מרתקות, פסטיבלים שמחים, מוזאונים יפיפים, מרכזי קניות ענקיים יחד עם פוטנציאל כלכלי אדיר לרווח שיסדר אתכם לכל החיים בישראל מדינתנו הקטנטונת, אני שכותב את המאמר הזה בסה"כ הייתי מעוניין בכסף להסרת שיער לגברים וחזרתי עם הרבה הרבה הרבה יותר מזה.

Comments are closed.