עבודה בקנדה-עבודה באדמונטון

אז נכון זו קנדה ואם יתפסו אתכם שם ההגירה אז מקסימום לא תוכלו להיכנס לגבולות המדינה חמש שנים, ביג דיל! אבל אם יש לכם אופציה קטנטונת כן לעבוד חוקי בלי לחצים מיותרים ועגמת נפש מבאסת, לא עדיף?!?! עבודה באדמונטון, עבודה בחו"ל חוקית לכל דבר ועניין, שווה לקרוא…

עבודה באדמונטון - קצת על המקום

אדמונטון היא בירת חבל אלברטה בקנדה. בעיר חיים כמיליון תושבים והיא ידועה בעולם בכינוייה "עיר הפסטיבלים של קנדה". העבודה באדמונטון מתפתחת מאד כיוון שהעיר בונה את עצמה בעיקר על תייירות. אינספור בתי מלון, מבחר עצום של מסעדות, פסטיבלים בנילאומים המביאים לעיר המוני מבקרים מכל העולם, מוזאונים פרוסים בכל רחבי העיר, מופעי רחוב, חיי לילה סוערים ומרכזי קניות מטורפים!! האקלים בעיר הוא ברוב ימות השנה קייצי וכיוון שמזג האוויר הוא חורפי בשאר קנדה אדמונטון נחשבת לאחת מעירות התיירות הגדולות בקנדה בשל מזגה הנעים והחם, אבל החורף לא פסח על אדמונטון וגם אתרי סקי ומסלולי טיול חורפיים, שוקקים בחודשי השנה הקרים.

עבודה באדמונטון - West Edmonton Mall

מרכז הקניות הגדול ביותר ב-ע-ו-ל-ם, פנינת האטרקציות של קנדה בכלל ואדמונטון בפרט. מרכז זה משתרע על למעלה מ- 400 אלף מטר רבועים והוא כולל 870 חנויות, מלון ובו 355 חדרים, פארק שעשועים, פארק מים, אתר החלקה לקרח, תאטראות, בתי קולונוע, מסעדות קזינו, דולפינריום, ומגרש מיני גולף, תגידו לי מי צריך יותר מזה??!?! העבודה באדמונטון בתחום המכירות עבור ישראלים מן הסתם מתרכזת בעיר בקניון המפואר הזה, שהוא לא בדיוק קניון במונחים המוכרים לנו הוא יותר עיר קטנה בתוך עיר גדולה.

עבודה באדמונטון - חברת "סי ספא"

חברת "סי ספא" עובדת מזה 7 שנים בתחום העגלות בארה"ב, אירופה ובשלוש שנים האחרונות באדמונטון קנדה. החברה מאמינה בראש ובראשונה שעל מנת להיות מוכרים חייתיים חייבים להיות בני אדם עם נשמה רחבה. הסביבה המשפחתית האווירה החמה, סביבה מקצועית, הכשרה והדרכה בליווי צמוד הופכים את העבודה באדמונטון לרווחית ביותר. מובן שברגע שתנחתו, יאספו אתכם משדה התעופה לדירה מרוהטת ומאובזרת ברמות הגבוהות ביותר. שכר הדירה עומד על 300 דולר בחודש והוא כולל ה-כ-ל.

החברה כאמור חוקית ובעלת רישיון עסק ומספקת לעובדיה ויזת LMO ויזה יקרה שהחברה משקיעה בעובדיה הרציניים ביותר. הויזה מאפשרת שהייה חוקית ועבודה בקנדה חוקית לתקופה של עד שנתיים. העבודה באדמונטון חייבת רצינות, תיאבון לכסף, ורצון ללמוד.

האחוזים בחברה נעים בין 25%-30% ובנוסף בונוסים אישיים והתאמה לכל מוכר ויכולותיו.

העבודה בעגלות לא קלה בכלל, המרחק מהבית, הגעגועים למשפחה, שעות העבודה הארוכות, האכזבות הקטנות הקשורות למכירות לא מקלים על השהייה בארץ זרה, אבל יחד עם זאת אנו מבטיחים לכם שסביבת העבודה שלכם תספק לכם את כל הכלים הדרושים עבורכם על מנת להתמודד עם הקשיים בהם תיתקלו.

עבודה באדמונטון - קצת מעבר…

עבודה בעגלות היא חוויה מעצימה בפני עצמה. פיתוח מיומנויות אישיות, התמודדות עם מצבי לחץ, תחרותיות בונה, שאיפה להישגיות, לימוד שפה, רכישת כלים לחיים עצמאיים ובוגרים, התמודדות עם הצדדים היפים וקצת מכוערים של תחום המכירות והשיווק, העצמת הביטחון העצמי והיכולת לדבר מול קבל, לשכנע אנשים וללמוד על שפת הגוף שלהם. העבודה באדמונטון היא למעשה בית ספר מקוצר לחיים שניתן ליהנות בו, ללמוד ממנו, לאסוף מלא תמונות לאלבום דיגיטלי והכי חשוב לעשות בו ימבה כסף!!! אז שיהיה בהצלחה…

Comments are closed.