עבודה בארה”ב-סן דייגו

עבודה בארה"ב – מיקום החברה

כולנו מכירים את העיר סן דייגו, הפינה הדרומית ביותר במערב ארצות הברית, מוכרת בעיקר בזכות מזג האויר הקיצי והנעים בה והחופים של האוקיינוס השקט, אבל מה בעצם אנחנו יודעים על עבודה בסן דייגו? מה אנחנו יודעים בכלל על עבודה בארה"ב? בעצם בכל מקום עבודה בארה"ב תוכלו להרוויח כסף, החכמה היא לקחת מקום מצליח עם אוכלוסיה נעימה, לשלב עם תיירים שבאים כדי לבזבז ולא רק כדי לעבוד והרי לכם מתכון מנצח. אנחנו מציעים לכם עבודה בסן דייגו – מקום שיש בו את המתכון המנצח הזה. פה תוכלו לקרוא הכל על החברה שלנו, שמתעסקת במכירת מוצרי ים המלח לכל האמריקאים ולכל התיירים שעוברים בסן דייגו – ויש הרבה.

עבודה בארה"ב – על החברה

אצלנו בחברה Diegosea, תוכלו ליהנות לא רק ממעטפת מזומנים יפה בכל יום ראשון לאורך כל תקופת העבודה בסן דייגו, אלא גם מהתנהגות נעימה מכל העובדים של החברה, החל ממנהלי האזור ועד לעובד שנחת אתמול. לפני שאנחנו מתמחים בכל תחום שהוא אנחנו בני אדם – ולכן מתמחים ביחסי אנוש קודם כל, ברמה המקצועית אנחנו מתמחים במכירת מוצרי ים המלח ועומדים עם ניסיון של 5 שנים של עבודה בארה״ב . הטריינרים שלנו כבר מכירים את כל שיטות המכירה, ההתנגדויות והסגירות הקיימות בעגלות, אנחנו נדאג להכשיר אתכם בצורה הטובה ביותר ולעזור לכם למקסם את פוטנציאל הסלזמן שבכם עם כל לקוח שתצליחו לעצור. כמובן שעם משכורות בסכומים שנעים בין 20-30% מכלל המכירות שלכם אנחנו מבטיחים שהחיוך לא ירד מהפנים. האני מאמין שלנו הוא ״מי שמצטרף – מצטרף למשפחה״ ולכן אנחנו דואגים לערבי גיבוש של כל העובדים לעיתים קרובות מאוד. ברור לנו שהעבודה בארה"ב היא צעד מאוד קשה עבור כולם ולכן אנחנו משתדלים לרכך את הנסיעה ככל האפשר.

עבודה בארה"ב – המוצר שלנו

אנחנו עובדים עם המוצר המנצח של חברת seacret, שהרי היא בין החברות המוכרות ביותר בתחום העבודה בארה"ב . מחירי המוצרים נעים בין 30-1000$ למוצר ולכן זו הבחירה שלכם כמה תרוויחו בכל מכירה, אנחנו מבחינתנו נגבה אתכם ונמשיך להביא את המוצרים הכי איכותיים שנוכל, אבל זה יהיה התפקיד שלכם להרוויח את הכסף. העבודה בסן דייגו אצלנו בחברה אינה נעשית בעגלות הסטנדרטיות שכולנו מכירים מהתמונות ומהעבר הלא כל כך רחוק, אלא בקיוסקים מרווחים ומטופחים שגורמים ללקוחות לבוא אליכם במטרה לקנות. כמובן שאחד היתרונות בעבודה בסן דיאגו הוא שמוצרי ים המלח אהובים מאוד על האנשים החיים באזור. הסיבה העיקרית היא השמש הקבועה משפיעה על העור של האנשים באזור ומכיוון שים המלח ידוע בסגולות הריפוי שלו, המוצרים שלנו הופכים להרבה יותר אטרקטיביים.

עבודה בארה"ב – תנאים אישיים

אצלנו במגורים תוכלו להתפנק בדירות של שני חדרי שינה עם ארונות מובנים ומיטות מדוגמות, בכל חדר שינה יש מקום לשני אנשים. סה"כ 4 אנשים בדירה. הסלון מרוהט במיטב הטכנולוגיה, החל משולחן קפה ועד סוני- פלייסטיישן לימי החופש. המטבח מאובזר לחלוטין החל ממחבתות, מדיח כלים ואפילו גורס אשפה בכיור. חדר שירותים-מקלחת אחד בכל דירה והחלק הכי טוב הוא העובדה שהדירות נמצאות מרחק הליכה מהחופים היפים של סן דייגו. מבחינתנו אנחנו רוצים לתת לכל אחד מהעובדים כמה שרק אפשר ולכן מעודדים תחרויות בין העובדים ותוכניות יעדים אישיים שדרכן נוכל לצ'פר את העובדים שלנו בפלוסים שלאו דווקא קשורים למשכורת, אלא יותר לדברים הקטנים שאיתם אפשר לפנק. כמובן, מכיוון שאנחנו יודעים שהחודש הראשון של תקופת העבודה בארה"ב הוא החודש הכי קשה ולכן במהלך החודש הראשון – השכירות עלינו.

עבודה בארה"ב – למה כדאי לעבוד איתנו

אנשים מחפשים עבודה בחו"ל כל הזמן, תמיד רוצים להרוויח, תמיד להתקדם ואין ספק שיש הרבה סיבות טובות שבגללן כדי למצוא עבודה בארה״ב . אבל בחברה שלנו, אתם תגיעו ליותר מסתם עבודה בסן דייגו. אצלנו אתם תהפכו לחלק מהמשפחה, שבה כל אחד יוכל ללמד אתכם משהו. אצלנו תוכלו להתפתח ולהתקדם, לקבל חוויה שרבים יכולים רק לחלום עליה. בגלל שתמיד קשה לעשות שינוי, על מנת להקל עליכם, אנחנו נהיה לצידכם החל מהפגישה בארץ במשרדים ועד לרגע הירידה מהמטוס וכמובן שגם הרבה אחרי. אנחנו לא מתפשרים על איכות והדבר הכי חשוב אצלנו הוא בשמירה על הרמה והסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לעצמנו. כך, עם מיטב הטריינרים, מיטב המוצרים, מיטב הקניונים, נדאג שכל דולר שיש ביכולתכם להרוויח – תרוויחו

Comments are closed.