עבודה במקסיקו

קנקון היא עיר התיירות הכי ידועה במקסיקו יש המשווים אותה לעיר תיירות בהשוואה ללאס וגאס. בקנקון יש תיירות עצומה מכל העולם, מכל קצוות העולם, אירופה, ארה"ב ,קנדה. קנקון בנוסף היא אחד מהאיים הקאריביים שיוצאות ספינות תיירות רבות ממיאמי לכל האיים של הונדורס ופנמה וספינות ענקיות של פנטזי שמלאות תיירים מגיעים כדי לנפוש ולבזבז המון כסף, האיש החמישי העשיר בעולם הוא מתגורר בקנקון. מה שיפה בעבודה במקסיקו שהטמפרטורות לכל אורך השנה הם קיציים ונורא כיף לבוא לשם בכל שלב של השנה, ככה שתמיד יש שם עבודה בכל עונות השנה.

עבודה במקסיקו - מידע על החברה

החברה שלנו היא חוקית למהדרין בכל הקשור לחוקיות. עבודה במקסיקו עם אשרה חוקית. אשרת העבודה אשר את/ה מקבל/ת בעבודה במקסיקו תקפה לשנה שלמה מרגע קבלת הויזה, לכן שאת/ה מגיע/ה אתה לא עולה על העגלה עד רגע קבלת הויזה, אז מה עושים? שבועיים ראשונים יושבים לומדים את הפיצ'ים ואת כל שלבי המכירה כדי שתעלה לעגלה תדע הכל ברמה הכי גבוהה ,ותוך כדי הולכים לים משתזפים מטיילים אז אתה מקבל ישר קצת שקט נפשי ואנרגיות מדהימות למקום העבודה הכי טרופי בעולם והכי קסום ומדהים. באמת שעבודה בקריביים זה משהו שונה מכל מקום אחר שמציעים בתחום ה עבודה בחו"ל .

עבודה במקסיקו - באמת עושים כסף?!

אז אצלנו בטח שעושים כסף כי כמות הפוטנציאל כפולה מכל מקום בגלל התיירות, תייר שמגיע לטייל תמיד מגיע עם כסף , תמיד עם כרטיסי אשראי, כל מה שנותר הוא לעצור אותם ולעשות את העבודה לפי מה שלמדתם בהתחלה, יש לכל סלזמן טריינר ומנהל אזור שמפקח על העבודה שלו וכל פעם הרף שלו עולה. אצלנו לא מספקת עבודה ממוצעת תמיד שואפים לכמה שיותר גבוהה, בנוסף אצלנו יש חנויות ולא רק עגלות ככה שהלקוחות מגיעים אליכם. אצלנו בעבודה במקסיקו אתם מקבלים אחוזי שכר גבוהים בין ה20% ל 30% לפי מכירות שבועיות ככה תמיד אתה תמיד יכול לתקן את עצמך מה שהרבה יותר טוב ממכירות יומיות. חוץ מזה הדירות בקנקון הם דירות פאר ,קומפלקסים שרק אפשר לחלום לגור בהם ויש גישה לאינטרנט טלפון, מכונת כביסה מייבש, מקלחת ,דירה המאובזרת ברמות הכי גבוהות.

עבודה במקסיקו - מה עוד…

קנקון היא עיר תיירותית ומסיבות יש לאורך כל הלילה. בגלל שקנקון זו עיר שבנויה למעשה ממלונות, ברים ומועדונים יש המון מה לעשות אחרי שעות העבודה. אצלנו תמיד נוהגים לבלות פעם בשבוע וביום חופש ללכת לטייל ,או לחופים המרהיבים והיפים , מה שהכי יפה הוא שממש זול במקסיקו וככה אתה גם עושה כסף גם מבלה וגם מטייל, ככה שזה המקום הכי קסום לעבודה בחו"ל ,שזו פריבילגיה לעבוד אצלנו בחברה.

"אני מורן , עכשיו חזרתי מעבודה במקסיקו. חזרתי אחרי 10 חודשים של עבודה וטיול, עבדתי במקום הכי קסום בעולם. בהתחלה חששתי לא הבנתי לא ידעתי, וחשבתי שמקסיקו זה מקום לטייל בו לא מקום לעבוד בו, אז זהו שפה אני טעיתי, כמה תיירות, כמה כסף יש במקום הקסום והמדהים הזה, חייתי בדירות קומפלקס שאני רק יכולה לחלום על לגור ככה בארץ ,קיבלתי חברה שהיא הייתה המשפחה שלי השנייה, המנהלים התייחסו אליי כמו אבא ואימא. בהתחלה זה לא עבד כל כך לא חשבתי שזה יתאים לי אבל לא ויתרתי דחפתי ודחפתי ובסוף זה נפתח לי. אחרי חודש וחצי של עבודה קשה התחלתי לעשות כסף .במשך חצי שנה עבדתי קשה בעבודה במקסיקו אבל זה היה שווה כל רגע אחרי שעשיתי את 20,000$ שהצבתי לעצמי הלכתי לטייל בכל דרום אמריקה שהיא נורא קרובה וכמובן שאני בחורה, אז בזבזתי גם כסף ובכל זאת חזרתי עם סכום שהוא יפה מאוד שבכל זאת בארץ בחצי שנה לא הייתי עושה , אז גם טיילתי, גם עבדתי וכל זה בזכות חברת פאנן ג'וב שהנחתה אותי בעולם העבודות בחו”ל ושדאגה לי בכל שלב ושלב מרגע הנחיתה עד רגע חזרתי לארץ."

Comments are closed.