עבודה במקסיקו- פלאיה דל כרמן

פלאיה דל כרמן פירוש השם פלאיה דל כרמן בספרדית הוא החוף של כרמן כמו שכבר בטח אתם מבינים מדובר במקום מדהים ,פלאיה זו עיר חוף הממוקמת לחוף הים הקריבי ומרוחקת בסה"כ 2 וחצי נסיעה מהעיר. זו עיר מקסימה ברמות,אמנם באתי בראבק לעבודה במקסיקו אבל ללא ספק מדובר בעיר לאנשים שאוהבים את החיים הטובים…מסיבות,תיירות מכל העולם והרבה טקילה הם רק חלק קטן ממה שהעבודה בפלאיה יכולה להציע..

עבודה בחו"ל - עבודה בפלאיה

אצלנו בחברה -אז כבר אמרתי שפלאיה זה מקום מדהים לנפוש בו, אבל האמת שזה המקום הכי מדהים בעולם לעבוד בו. העבודה בפלאיה בניגוד למקומות אחרים היא הרבה יותר קלילה היא לא בתוך קניונים סגורים וחונקים, היא באוויר הפתוח בטיילת, על עגלה מושכת ומזמינה. העבודה בפלאיה משלבת המון קהל מכל העולם, זו עיר מאד תיירותית, במיוחד המון אמריקאים שבאים לנפוש ואיתם גם כרטיסי האשראי שלהם, שאותם אתם ממש רוצים להכיר ושוב הכי רחוק מהאווירה של הקניונים בצפון אמריקה.

עבודה בחו"ל - להרוויח כסף

חשוב לזכור שפלאיה היא לא מקום זול לטייל בו. זאת אומרת שהקהל מבוסס אמרתי כבר אמריקאים עשירים?? ולצרכנים האלה ממש אבל ממש לא בעיה למכור ..רק תזכרו לחייך כמו שצריך והמזל ישחק לכם גם בספרדית.

עבודה בחו"ל - קצת על הסיפור האישי שלי

אז ככה שמי אורן והגעתי לפלאיה על מנת להמשיך לדרום אמריקה. חיפשתי עבודה בחו"ל בדרך שאוכל לעשות בה מספיק כסף לטיול. בהתחלה חשבתי על ארה"ב, אך כששמעתי על האופציה להיות קרוב לים ולא למזגן, החלטתי ללכת על עבודה בפלאיה. בהתחלה הייתי קצת בהלם חשבתי שלא אצליח להתרכז בעבודה, כי בכל זאת אני גבר במקום שהכי נראה כמו גן עדן. הגעתי לדירה מפנקת עם ישראלים מקסימים שקיבלו אותי כאילו הייתי חלק מהמשפחה. למחרת התחלתי לעבוד ולאחר יום של הלם קל, למדתי את הספיץ' בעל פה וכבר מהמכירה הראשונה קיבלתי מלא בטחון שהספיק לי כדי להבין מה אני באמת מסוגל להוציא מעצמי. לא האמנתי אבל אחרי שקניתי את הכרטיס לארגנטינה שהוא לא זול במיוחד, נשארו באמתחתי 18,000 דולר, סכום מפנק שלא הייתי עושה בארץ בחיים ב3 חודשיים.

Comments are closed.