עבודה בארה”ב-עבודה במיאמי

מיאמי, מיאמי, מיאמי… ליבה הפועם של מדינת השמש הנצחית פלורידה, נחשבת כיום כאחד מהיעדים האטרקטיבים ביותר בארה"ב. מיאמי הצטיירה שנים כ"תחנתם הסופית" של פנסיונרים עשירים שבאים להשחים את עורם דקה לפני שהם עולים לגן עדן, אך לא עוד. רצועת החוף הבלתי נגמרת, המים הכחולים והחמימים של הים, מזג האויר הנוח, המסיבות, אתרי ארכיטקטורה יוצאי דופן והבחורות היפיפיות על רולר בליידס עם ביקיני קטנטן ולידם גברבר מסוקס בלי חולצה נוסע על אופניים, זה לא אשליה וזה ממש לא רק בסרטים זה בדיוק מה שיש בעיר המשוגעת הזאת כל יום, כל היום… אבל לא לשם כך התכנסנו כאן היום, עבודה במיאמי הסיפור המלא.

עבודה בארה"ב – קצת על המקום

מיאמי הינה עיר מרכזית השוכנת בדרום מזרחה של מדינת פלורידה שבארה"ב.
מיאמי היא גם ביתו של אחד מהנמלים הגדולים ובעלי ההשפעה בארצות הברית, נמל מיאמי. הנמל נקרא לעתים גם "בירת השיט של העולם", ו"שער המשא של אמריקה".
מספר תושביה של מיאמי הוא גמיש ומשתנה לעיתים תכופות, בגלל גלי הגירה העצומים של אמריקה הלטינית ובנוסף בימי החורף והחגים ישנה נהירה של אנשים שבאים אליה על מנת להימלט מהקור. העבודה במיאמי מתרכזת באזור סאות' ביץ', רצועת חוף צרה וארוכה, אזור שוקק, שופע כמות אינסופית של בתי מלון יפייפים, ברכות שחיה, מועדונים מטורפים, שדרת חנויות מהמושקעות בעולם, מגרשי ספורט, מסעדות איכותיות. חשוב שתבינו שאותה מיאמי עליה נכתבו השירים, זו שמופיעה בסרטים, מיאמי בה חיים מפורסמים ועשירים היא למעשה "סאות' ביץ'”.

עבודה בארה"ב – חברת DEAD SEA FOR LIFE

חברת "DEAD SEA FOR LIFE” ממוקמת במיאמי מזה 7 שנים. תחום פעילותה העיקרי מתרכז במכירת מוצרי ים המלח ומיישרי שיער אך יש בבעלותה מספר חנויות בגדים במיאמי ביץ' ובקיי וסט (עיירת נופש במרחק 4 שעות ממיאמי). החברה דוגלת באווירה משפחתית, יחס חם ופתוח עם עובדיה בהלימה עם הכשרה מעמיקה והתנהלות מקצועית. העבודה במיאמי מתנהלת בקניונים המצליחים ביותר (אונטורה, ומרכז באל הרבור), בכל קניון ישנן 3 עגלות גדולות הממוקמות בלוקשיינים מרכזיים בכל קניון ליד חנויות מותגים גדולות.

עבודה בארה"ב – על העבודה עצמה

העבודה במיאמי מושכת אחריה מתעניינים רבים שיחד עם סקרנותם מתלווה תחושת חשש מסוימת שמא העבודה בחו"ל באזור זה אינה נדושה. אז חברים יקרים הסירו דאגה מליבכם למיאמי מגיעים אנשים עם מרשרשים בכיס, הרבה מרשרשים, שבאים לנפוש, ליהנות, לבלות ול-ב-ז-ב-ז!!! התפקיד שלכם הוא לגרום להם לבזבז אצלכם ולא בשום מקום אחר, להגיד שהמקום נדוש זה כמו שרקדן אומר שהרצפה עקומה. חשוב לומר שהעבודה בארה"ב כמו בכל מקום אחר בעולם היא תובענית ומתישה, 5 וחצי ימים בשבוע, כל יום עד 11 שעות של מאמץ, השקעה והתמדה.

עבודה בארה"ב – הסיפור שלי

בעודי שנה שניה באוניברסיטה יחד עם ניחוח הסופגניות הקרב בדצמבר הסתיו מגיע עימו סיפורי הקריסמס המפתים של חברות שלי שנסעו בעבר או שנמצאות כבר שם. בגיל 25 מצאתי את עצמי ניצבת מול החלטה שאז הייתה קשה לקביעה האם לעזוב את הכל לטוס לכמה חודשים או להישאר בארץ ולגרד את החודש. מזה זמן רב שאני מתנדנדת במחשבותיי עד שלבסוף, בזכותו של קורס התמקדות שעשיתי, אזרתי אומץ וטסתי. נחתתי במיאמי, אחת הערים הסקסיות, היפות והמדהימות שאי פעם זכיתי לראות. הגעתי לחברת DEAD SEA FOR LIFE ירון הבעלים קיבל את פניי באהבה רבה, הכשרה יוצאת מן הכלל וקניונים עם פוטנציאל כלכלי בלתי ניתן לתיאור, הצלחתי לממן בתקופה של 4 חודשים את שנת הלימודים השלישית שלי ובנוסף לחיות עם קצת יותר אוויר לנשימה..

Comments are closed.