עבודה בארה”ב – יושב בסן פרנסיסקו על המים…

הפעם הראשונה שעלתה בי המחשבה על עבודה בארה"ב הייתה בערך שבועיים לפני השחרור שלי. חייתי את המסגרת והמשכורת הצבאית כבר כמעט שנתיים וידעתי שהיעד הבא שלי חייב להיות דרום אמריקה, החופים והחופש כל כך קרצו לי והייתי מוכרחה להגיע לשם. רק בעיה אחת עמדה בדרכי – כסף. אין מה לעשות, משכורת של קצת יותר מ-300 שקלים בחודש זה לא דבר שקל לחסוך איתו.

עבודה בארה"ב – צעד ראשון בהגשמת החלום

נכנסתי לאינטרנט והקלדתי עבודה בארה"ב , כמובן שאלפי תוצאות קפצו לי מול העיניים אבל הייתה אחת שקפצה יותר מכולם; עבודה בסן פרנסיסקו! בתור בחורה שגדלה על התוכנית 'צער גידול בנות' הרגשתי כאילו אני חייבת את זה למשפחת טאנר. ספגתי קצת מידע על החברה וקראתי, קראתי עוד קצת בנושא העגלות וכמובן שהיו לי מספר מכרים שלקחו את הצעד הזה ועבדו בתחום כך שקיבלתי גם ידע ממקור ראשון. המסקנה העיקרית מכל המחקר – אין ספק שזו בין העבודות הכי קשות אולם הכי מספקות בתחום המכירות.

עבודה בארה"ב – נו, אז מתי אני טסה?

יצרתי קשר עם מנהלי החברה בסן פרנסיסקו והוזמנתי לפגישה במשרדים שלהם בארץ, סיפרתי להם על המצב, איך אני כבר עם רגל וחצי מחוץ לצבא והעבודה בארה"ב נראית לי מתאימה כמו כפפה ליד בשביל להגיע למטרה שלי. היינו כבר בסוף חודש אוגוסט והם דאגו להבהיר לי שאם אני רוצה להרוויח בקריסמס אני צריכה להגיע כמה שיותר מוקדם. יומיים אחר כך כבר היה לי כרטיס לעוד 10 ימים.

עבודה בארה"ב – Honey, I'm Home:
כשסוף סוף הגעתי לסן פרנסיסקו כבר הייתי כמו אחרי מלחמת התשה מכל הטיסות והחיפוש אחרי המזוודות, איך לא? כמובן שהמזוודות שלי היו האחרונות לצאת מהמסוע. עמדו שם שני חבר'ה עם שלט שהשם שלי מופיע עליו ומיד ניגשתי והצגתי את עצמי. בדרך לדירה נסענו גם על גשר הזהב והלב שלי דפק כל כך חזק שפשוט פלטתי "או מי גודדדד'ד אני לא מאמינה שאני באמת פה", החבר'ה פשוט צחקו וסיפרו לי קצת על העבודה בחו"ל , בפרט על העבודה בסן פרנסיסקו, הם הסבירו לי על הדירות והאזור, הגעתי לחברה קטנה קטנה אבל גדולה מהחיים, חברה של בסה"כ 8 עובדים, מנהל וטריינרית, הדירות התחלקו ל-2, 4 בכל דירה, 2 בכל חדר, ובקומפלקס המשוגע הייתה גם בריכה וחדר כושר מהממים.

עבודה בארה"ב – העבודה בקניון

לקח לי בערך שלושה ימים להתאקלם ולעלות על העגלה, כשנכנסתי לקניון הייתי המומה – 8 קומות?! איך בכלל אמורים לשים לב אלי? אבל מסתבר שעם הגישה הנכונה, שמים לב. כמובן שעשיתי רק מכירות קטנות בהתחלה אבל עשיתי איזה 6 כאלו אז זה היה מצוין, לקח לי קצת זמן להתרגל לרעיון שאני פשוט עוצרת אנשים בקניון ומציעה להם סמפלים של קרם גוף כדי לפתות אותם אלי לעגלה, אבל למדתי את השיטה, התחלתי לחייך אליהם יותר, עם חלקם צחקתי כבר בזמן העצירה ואפילו אלה שאמרו לי 'לא תודה' עשו זאת בצורה כל כך חיננית שפשוט הרגשתי בשיא שלי ולא איבדתי אנרגיה לרגע. אחרי חודשיים כבר יכלתי להוציא מכל אישה ומכל גבר את האשראי על סכומים מפגרים של 1500$ ויותר, הפכתי ל'כרישה' והייתי הכי מאושרת בעולם.

עבודה בארה"ב – סוף תקופה?

אין ספק שהעבודה בארה"ב שינתה לי את החיים, 3 שנים אחרי אני שמחה להודיע שאני סוף סוף מגיעה לדרום אמריקה בחודש הבא, במקום חצי שנה, עבדתי 3 עונות משגעות, הייתי טריינרית, כרגע אני מנהלת את האזור ואחרי שאני אטבול בחופים של ברזיל וארקוד קצת סמבה בקרנבל אני אחזור הביתה, לא הביתה אל אמא ואבא בישראל, אלא הביתה לסן פרנסיסקו, לעגלה והחברים, למשפחה השניה שלי.

Comments are closed.