עבודה בארה”ב-טקסס הנה אנחנו באים

טקסס היא מדינה שבמרכז דרום ארה"ב ,שוכנת על חופה של מפרץ מקסיקו וגובלת עם מקסיקו. טקסס היא המדינה השנייה בגודלה בארה"ב, בשטח וכמות האוכלוסיה, יוסטון היא עיר הבירה של טקסס ואוסטין היא בירתה, דאלאס, היא המטרופולין הגדול של המדינה. המילה טקסס בשפה האנגלית חדרה כמושג "ענקית" בגלל גודלה של טקסס וכך גם הרווח בעבודה בארה"ב בטקסס. במהלך השנים טקסס הפכה לתרבות עבור הקהל המקסיקני,התרבות הצפון אמריקאית,בנוסף לתרבות הספרדית. מקומות שווים בטטקסס הם: גן החיות של אוסטין,מוזיאון האומנות של אוסטין, בדאלס ניתן לבקר במוזיאון הקומה השישית בדילי פלאזה,ומוזיאון הקונספירציה ומוזיאון הטבע והמדע המדהים. ביוסטון יש את הספייס סנטר פאלאס המדהים שניתן לראות בו סרטים בנושאי חלל, כולל 9 סיורים ומתקנים לילדים.
בנוסף הדאון טאון של טקסס מדהים ביופיו, המון חיי לילה כולל מסיבות מגניבות ופאבים , כך שבסופי שבוע אף פעם לא משעמם.

עבודה בארה"ב – אצלנו בחברה

אצלנו החברה חוקית ,רישיון עבודה והמפעלים של המוצר שאנו מייצרים נמצאים בטקסס.
מיס טקסס מייצגת את קמפיין הפרסום הגדול של החברה, כולל פרסומות טלויזיה , ככה שבעבודה בארה"ב, בטקסס יש המון יתרון.
אצלנו בעבודה בטקסס מרוויחים על פי אחוזים גבוהים, 25% במדרגות ל30% ואף ניתן להגיע לפי בונוסים גם ל40% מכירות.
מקבלים וילת קומקפלס עם בריכה יפייפיה במרכזה של הקומפלקס, בין 4-6 אנשים נמצאים בדירה, שני אנשים בחדר זה המקסימום.
יש מכונת כביסה ,מייבש,מזגן,מקרר,כלים מאובזרים למטבח,סלון ,טלויזיה,גישה לאינטרנט,הדירות ברמה הכי גבוהה מבחינת מחייה,חשוב לנו שהעובדים אצלנו ירגישו בבית ולכן אנו כל כך מפנקים. ובנוסף יש גם החזר כרטיס טיסה מלא וגם אבטחת הכנסה.

עבודה בארה"ב - אז מה עושים?

אצלנו בחברה אנו מאמינים בחום באהבה ומשפחתיות, כאשר אתה מגיע לעבודה בטקסס בגישה של אני אצליח אתה תצליח. עבודה בארה"ב בעיקר בתחום העגלות היא לא קלה אבל אצלנו לא מוותרים לאף אחד. יש לנו מנהלים ,מנהלי אזור,טריינרים, והמוכרים עצמם, כשבן אדם חדש מגיע הוא מקבל את כל היחס, מה שהכי יפה אצלנו, שכאשר מגיע בן אדם חדש מצמידים לו מנהל אזור, בנוסף טריינר אשר מנהל האזור מפקח על כל ההתלמדות מהצד ועוזר במה שצריך. אנו נותנים זמן לכל בן אדם, אנו מאמינים בכל אחד ואחת אשר יעשו הכל.
בעבודה בטקסס ניתן מאוד להתקדם, מבחינה ניהולית וכמובן כלכלית.

עבודה בארה"ב - קצת מעבר

חשוב לנו פעם בשבוע לשבת עם כל העובדים לצאת לאכול איפה שהוא ולדבר על הכל , לשמוע כל אחד ואחת ולראות במה ניתן לעזור, בנוסף יש גם את ימי החופש שכל אחד יכול ללכת, לצאת ולבלות, אנו משתדלים גם אחת לשבועיים לצאת לבלות במועדון, לסגור חדר פרטי שלנו ולנסוע כולם בלימוזינה , אנו מאמינים ברגע שאתם תתנו לנו, אנחנו נפנק אותכם, עד היום כל בן אדם שהגיע חזר מרוצה ואף חזר לעוד עונה אצלנו בעבודה בארה"ב.

עבודה בארה"ב - הסיפור האישי של אלירן

אני אלירן עובד בנק, כל הזמן עושה את אותו דבר, בנקאי בבנק הפועלים. אבל שום דבר לא זז לא המשכורות והמנהלת רק צועקת עליי והאחראי כספים רק משגע אותי כל דקה וכל זה בשביל משכורת מינימום. החלטתי לעשות שינוי ולעשות מה שרציתי המון זמן, לעבוד בחו"ל, הלכתי בספונטניות להוציא ויזה לארה"ב הוצאתי ויזה, ונפגשתי עם בחורה מקסימה, במשרד השמה לעבודות בחו"ל, היא סיפרה לי על עבודה בארה"ב, מאוד עניינה אותי אהבתי לשמוע שבעבודה בטקסס יש חוץ מעבודה גם חיי חברה ברמה גבוהה ושהחברה מתעסקת עם מוצרים אשר היא מייצרת, החלטתי לזרום עם זה, אמרתי "יאללה נו מה יש לי להפסיד כבר?"
ואז קניתי כרטיס טיסה, הגעתי לעבודה בארה"ב באוגוסט. בהתחלה לא היה לי קל חודש וחצי אני עובד ואינני מצליח, אך שלבסוף פתאום איך שנקרא בעגלות ,”נפתח לי הצ'קרה" ,זה קרה ממש ביום ראשון ,שהוא גם חצי יום, עמדתי על 100 דולר מכירות השעה רבע ל5 ואני לא מצליח למכור, פתאום הגיעה סוזן ,אישה מבוגרת מתוקה , הראיתי לה את המוצרים והיא לא ממש הסכימה, אבל ליעד שהייתה לידי אמרה לי "אלירן אל תוותר היא רוצה היא קונה אל תוותר", לא ויתרתי נתתי לה את כל ההתנגדויות שלי ולבסוף אחרי שהסברתי לה כמה כדאי לה לקנות היא השתכנעה וקנתה ב1,100$ . את היום סיימתי עם 1,500$ מכירות בגלל שלאחר מכן עשיתי עוד מכירה של 300$ ,והיה לי יום מדהים, היום אני עובד בטקסס בחברה ואני גם אחד המנהלים, נמצא כאן כבר שנתיים וחצי ופשוט טוב לי. אני מכשיר אנשים וכל פעם מספר להם את הסיפור האישי שלי ומה הביא אותי עד הלום, למקום בו אני נמצא היום.

Comments are closed.