עבודה באמסטרדם

אמסטרדם, אמסטרדם, אמסטרדם, אינני יודעת מאיפה להתחיל לספר כאשר שואלים אותי "אז מה יעל, איך היה בעבודה באמסטרדם?” אני מוצאת עצמי לוקחת נשימה עמוקה ומנסה להימלט מהשאלה המבאסת הזאת כי אני עכשיו בארץ ולא שם…

עבודה באמסטרדם - אהבה מבמט ראשון

אמסטרדם היא בירת הולנד כ-750 אלף תושבים שחרטו בדגלם את סמל הסובלנות ושמירה על חופש הפרט. העיר משתרעת על פני שטח לא גדול במיוחד וזה הקסם שלה, במרחק הליכה או מקסימום נסיעה מהנה על אופניים תוכו לחצות את העיר ולבקר בכל המקומות שהפכו אותה לאחד מאתרי התיירות החשובים והמשגשגים בעולם ובאירופה בפרט.
העבודה באמסטרדם מתנדנדת על הגבול בין הצלחה אדירה לבין כישלון חרוץ- אין באמצע.
הפוטנציאל הפיננסי באמסטרדם הוא בלתי ניתן לתיאור, תיירים מכל המינים והסוגים בכל סוג אקלים שהוא מבקרים באמסטרדם כל ימות השנה ובדיוק בגלל זה נוצר הקושי.
רובע החלונות האדומים, מוזאון הסקס, בירת הקהילה ההומו- לסבית העולמית שמביאה איתה סצנת מועדונים מהמשובחות בעולם ופסטיבלים בינלאומיים מהמשוגעים שאי פעם חוויתי, כל פינת רחוב בית קפה שמזמין אתכם לעשן כל מה שרק בא לכם לגלגל, שווקי אוכל, פרחים, בגדים ומגוון מציאות, מופעי רחוב מרתקים, בתי זונות מבוקרים, כיכרות תוססות ומלאות אווירה עד השעות הקטנות של הלילה הופכת את העבודה באמסטרדם להתמודדות לא כל כך פשוטה עם ערמות של פיתויים, ברגע שהתגברתם עליהם בהצלחה והם הפכו להיות חלק מהרקע של התמונה הרומנטית והציורית שהעיר הזו שקועה בה תוכלו לעשות ים כסף, ים.

עבודה באמסטרדם - על העבודה עצמה

בארץ יש חברות רבות שמציעות עבודה באירופה , חשוב מאד שתקראו את האותיות הקטנות ותגיעו לחברה אמינה ואיכותית. אל תסעו לעבוד באמסטרדם ובכלל באירופה אם אין לכם דרכון אירופאי או אזרחות אירופאית ראו זאת כחוק אל יעבור, כל הזמן מתבצעות פשיטות ברחבי אירופה של משטרת ההגירה יותר מבכל מקום אחר בעולם שרק מחפשת להטיס אתכם חזרה לארץ. העבודה באמסטרדם שאני התנסיתי בה היית מכירות של מוצרי ים המלח במרכזי קניות ובוטיקים מצליחים, עבדתי במשך חצי שנה, חייתי והרווחתי לא מעט כסף, סכומים שלא הייתי יכולה לעשות בארץ. אמסטרדם היא עיר מאד תיירותית בעיקר בגלל המגוון האנושי שמבקר בה מידי שנה. אין שום טייפקאסט מסוים של מבקרים, הכל הולך, בכל גיל, מין וצבע. העבודה באמסטרדם בעגלות היא עבודה לא קלה אפילו דיי קשה, אבל האווירה הרגועה, הניחוחות שטופי אהבה ושלווה שמציפים את העיר הזו משפיעים רק לטובה גם עלינו המוכרים וכמובן הכי חשוב על לקוחותינו המקסימים שאם הצלחתם לעצור אותם על ידי העגלה רוב הסיכויים שיקנו מכם בחיוך רחב ומכירה שסופה ייגמר בחיבוק מפרגן.

עבודה באמסטרדם - לא מתאים לכל אחד…

אז ציינתי את הקונפליקט איתו תאלצו להתמודד למשך כל שהותכם בעבודה באמסטרדם. אתם מכירים את עצמכם יותר טוב מכולם, האם אתם חדורי מטרה לעשות כסף?
האם אתם יודעים ליהנות ולבלות אבל יחד עם זאת לשמור על מוסר עבודה גבוה ולקום כל בוקר רעננים לעבודה? אם הפנמתם שהעבודה בחו"ל היא תובענית ומתישה, ולמרות זאת אתם רעבים לכסף ומודעים לפוטנציאל הכלכלי הטמון בה… אל תחשבו פעמים

ארזו מזוודה ועופו על החיים שלכם, אמסטרדם זה המקום.
אם הבנתם שהעבודה באמסטרדם לא ממש מתאימה לכם והפיתויים בה יציפו אתכם לכו תעבדו במקום אחר, ואחר כך סעו לטייל בעיר המדהימה הזו לבזבז את כל הכסף על סמים, סקס ורוקנרול…חוקי כמובן…

Comments are closed.