עבודה באירופה – ברצלונה

רוב האנשים שהיו בברצלונה יספרו לכם שזו העיר היחידה באירופה שאפשר לחגוג בה באמת, כמו שצריך, היא למעשה השמפניה התוססת של ספרד בפרט ואירופה בכלל. עיר מתוחכמת, מגוונת, רומנטית, דינמית, ואפנתית וכמובן עשירה. העבודה בברצלונה אמצע, התחלה וסוף…

עבודה בברצלונה - השנקין של אירופה

קצת מצחיק להשוות רחוב קצרצר כמו שנקין לעיר מפוארת ויפיפייה להפליא כמו ברצלונה אבל ככה רק כדי שתקבלו טעימה קטנה מהחוויה הזאת שנקראת "עבודה בברצלונה" דמיינו לעצמכם, הטיילת המהממת של זיכרון לצד שנקין האופנתית בשילוב עם הנמל של תל אביב שמתסיס את חיי הלילה, כזאת היא ברצלונה, רק בהרבה יותר גדול, סקסית, ואיכותית.
ברצלונה היא העיר השנייה בגדולה בספרד, והיא בירת מחוז קטלוניה שבצפון מזרח ספרד.
מונה למעלה מ-4 מליון תושבים. שוכנת בנקודה הצפונית של חצי האי האיברי לחופי הים התיכון ונחשבת כיעד התיירות המבוקש ביותר באירופה וכמו כן מרכז כלכלי מהחשובים ביבשת. אחת הסיבות העיקריות מדוע ברצלונה סוחפת אחריה מליוני תיירים נובעת מהיותה בירת האדריכלות והאומנות של אירופה. העבודה באירופה בעיר ברצלונה זו חוויה שטומנת בחובה מגוון עצום של ניחוחות של אופנה, מוזאונים מדהימים, פארקים ענקיים, גני חיות, חופים משגעים שדרות מטריפות וכמובן מרכזי קניות מהגדולים בעולם.

עבודה בברצלונה - מאיפה מתחילים

ראשית מצאו חברה לעבוד בה עוד מהארץ, היתרון להגיע לעבודה בחו"ל דרך חברת השמה הוא אדיר כיוון שהוא מבטיח לכם נחיתה רכה, קבלת פנים נוחה, והכי חשוב גב יציב שמגן עליכם בארץ אל מול הלנות שכר, רמאויות למיניהם וכדומה.
העבודה בברצלונה היא מגוונת מאד, מלהיות בייביסיטר, מוכרת בחנות בגדים, מלצרית, מדריכי סיורים, עבודה בעגלות ועוד…
על מנת לבחור חברה אמינה ומקצועית תהיו חייבים לעשות סקר שוק מעמיק עוד בארץ.
אין דבר יותר מבאס מלהגיע למקום שהבטיח לכם הרים וגבעות והמציאות מציגה בקושי דיונת חול קטנה. וודאו שהחברה שמספקת עבורכם עבודה בברצלונה היא בעלת ניסיון מוכח בתעשייה בה היא מתעסקת, דברו עם ממליצים שעבדו ועובדים כעת בעבודה, ותזכרו תמיד שמי שיותר מבטיח הבטחות הסיכוי שהן יהיו הבטחות שווא הוא גבוה יותר.
באירופה יש המון פשיטות של משטרת הגירה ולכן אל תעבדו בה אילמלא יש בידכם ויזת עבודה חוקית. אם גם אתם מאלה שרק חולמים ספרדית אל דאגה, ספרדית מלבד העבודה שזו שפה יפיפייה היא גם שפה מאד מאד קלה ואחרי מס' שבועות החלום יתגשם ותתחילו לא רק לדבר ספרדית שוטפת אלא גם לרשום סטאטוסים בפייסבוק בספרדית… :)

עבודה בברצלונה - החוויה שלי…

לפני תשעה חודשים הגעתי לברצלונה, העיר הצבעונית והמשגעת הזאת ואני חוששת שההתאהבות שלי בה תשאיר אותי עוד כמה חודשים רחוקה מאימא ואבא שבארץ הקודש.
העבודה בברצלונה בה אני עסקתי הייתה במכירת ציורי שמן. אני חושבת שזו העבודה הקשה ביותר שעשיתי אי פעם ולקח לי חודש רק להפנים שאני שירן מכפר שמריהו שסך הכל רצתה להתרחק קצת ולהתבגר טיפה לבד רחוק מההמולה שבארץ, אני עוברת דלת דלת ומשכנעת אנשים לקנות ציורים שאלוהים רק יודע מי צייר. למזלי תחום האמנות בברצלונה הוא מאד מאד משגשג וישנה חשיבות רבה לציורים שדון קורלאון או כל שם שמתגלגל יפה בשפתיים צייר אפילו עם בעיניים שלי זה מספר כתמים חסרי כל משמעות מחוברים יחדיו. אט אט למדתי להסתדר עם העבודה בברצלונה ולעשות סכומים יפים שלא הייתי עושה בארץ. אבל יותר מהעבודה זו העיר המדהימה הזו ששבתה אותי להישאר בה עוד ועוד…האנשים, האווירה, האקלים, האוכל, המוזיקה, הבגדים, המסיבות, אפילו התחלתי לאהוב כדורגל…. ולסיכום נאמר "אוי ברצלונה, ברצלונה…”

Comments are closed.