עבודה באוסטרליה-עבודה בפרת’

לפני שאתם מקבלים החלטה לטוס לעבוד בחו"ל עליכם להתחשב במספר גורמים, הראשון שבהם הוא איזה סוג של עבודה נכונה לכם, מה הכי מתאים לכם! עבודה בעגלות, מכירת ציורי שמן, או בכלל תחומים אחרים שלא קשורים למכירות. התייעצתם, דיברתם עם חברים, הלכתם לרב, מתקשרת או מגדת עתידות וקיבלתם החלטה, מעולה! אך ורק בהתאם להחלטה הזו בחרו את ארץ היעד שלכם. אם אתם קוראים את הטקסט הזה עכשיו כנראה שהלב שלכם רוצה אוסטרליה, ואם ההיגיון אומר מכירת ציורי שמן אז אני אומרת לכם מניסיון אך ורק עבודה באוסטרליה בעיר פרת'.

עבודה באוסטרליה - מידע על המקום

פרת' עיר הבירה של אוסטרליה המערבית, ממוקמת על גדת נהר הסוואן ועל גדת האוקיינוס ההודי. פרת' טוענת לכתר עיר שטופת השמש ביותר באוסטרליה ובשל בידודה משאר המדינה תושבי עיר פיתחו תרבות ומנטליות משל עצמם. פרת' מלאה בפארקים, חופים מדהימים, מרכזי בילוי ומועדונים מהטובים ביבשת. העבודה בפרת' הנה מיזוג האולטימטיבי בין שלווה ורוגע בשל מיקומה הציורי על גדות הנהר לבין פרנסה מצוינת בזכות תושביה העשירים. נכון לשנת 2007 דורגה פרת' בשבועון הבריטי "אקונומיסט" במקום הרביעי בעולם באיכות חיים.

עבודה באוסטרליה – מכירת ציורי שמן

תחום השיווק והמכירות מבחינה סטטיסטית בכל העולם הנו התחום הרווחי ביותר בעל פוטנציאל פיננסי אדיר. ישנם מקומות בהם מרכזי הקניות שוקקים, קניונים עצומים עם תנועה מתמדת בהם עדיף לעבוד בעגלות, קיוסקים וכו'. וישנם מקומות שהעושר ואיכות החיים שלהם באה לידי ביטוי בבתים מפוארים, עם אנשים שהמנטליות שלהם היא בראש ובראשונה ליהנות מאויר צח, ירוק בעניים,אומנות משובחת, קונצרטים רומנטיים ולאו דווקא תרבות צריכה ראוותנית ופלצנית. לכן העבודה בפרת' הרווחית ביותר היא מכירת ציורי שמן דלת לדלת. מרבית האנשים בעיר חיים בסוג של סייסטה מסוימת, מכירת ציורים משתלבת מדהים הם האופי הזה של האנשים. העבודה בחו"ל עצמה היא לא קלה בכלל, היא מחייבת תיאבון גדול לכסף ומוטיבציה שיא ברוב שעות היום. זה לא תמיד כזה פשוט להתהלך מבית לבית ולנסות את מזלכם שברוב הפעמים התשובה הנאמרת היא "לא".
העבודה בפרת' היא מעט ידידותית יותר מאשר מקומות אחרים בעולם בגלל המנטליות של האנשים. אנשים מקסימים, מנומסים, מכניסי אורחים שלא משנה בכלל אם הציורים אותם הצגתם יעניינו אותם הם בכל זאת יחייכו אליכם חיוך רחב יארחו אתכם ואולי אפילו בסוף יקנו מנימוס.

עבודה באוסטרליה - על העבודה עצמה

את היום שלכם תתחילו בדרך כלל בשעה 10:00 בבוקר והוא יסתיים לקראת השעה 17:00 בצהריים, כך שתוכלו ליהנות מחיי הלילה המדהימים בעיר הזו. כמו כן הבית של החברה בה אני עבדתי "אול ליין" מרוהט ומאובזר עד הפרטים הקטנים ביותר. חיינו בדירה אחת 4 אנשים ולכל אחד חדר משלו. העבודה בפרת' לרוב מנוהלת על פי צוותים, כל צוות ממקומם באזור מגורים אחר ומתקיימת רוטציה תמידית בין האזורים. המשכורות נעות בין 2,500- 8,000 דולר אוסטרלי בחודש, כמובן שזה אינדיבידואלי ומאד תלוי בכם.

עבודה באוסטרליה - הסיפור שלי

אני הגעתי לפרת' אחרי שעבדתי בעגלות בסידני, נהניתי מאד ועשיתי כסף טוב, אבל במהלך העבודה הרגשתי שאני מפספסת את הסיבה האמיתית בגללה כל כך רציתי אוסטרליה, ש-ק-ט, התרחקות מהציביליזציה הרועשת והתמזגות עם הטבע האינסופי של היבשת הקסומה הזאת. אחרי 4 חודשים החלטתי שאני עוזבת את סידני ובהמלצתו של ידיד טוב היעד הבא היה "עבודה בפרת'”. עבדתי 6 חודשים במכירת ציורי שמן, היה לי לא קל אבל כל כך נהניתי מהאנשים, מהנוף, מהאווירה הרגועה ואתם יודעים מה עשיתי אחלה כסף.
בקיצור חברים אני ממש ממליצה בחום זו הייתה חוויה אדירה שאני לא אשכח לעולם!!!

Comments are closed.